Slovenija /slovenija/crna-kronika
60 ogledov

Kolesar po nasprotni strani v smrt

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Alena 11:41 17.september 2012.

    Žal mi je za vsako nesrečo s smrtnim izzidom...je pa res, kar opažam tudi v Ljubljani, da predvsem kolesarji ne upoštevajo prometnih predpisov, vozijo v napačno smer, po pločnikih, ob cesti kljub kolesarski stezi...in švigajo za tovornimi vozili, ne vedoč, ...prikaži več da jih šofer ne more videti...Žal mi je tudi za voznika, ki bo kljub neprevidnosti kolesarja nosil težo dogodka

  • Mio Mondo 12:16 17.september 2012.

    podpišem.

  • Bizgec 14:41 17.september 2012.

    Pri nas je prometna kultura na psu. Nihce ne pazi nase. Pesci se zanasajo na kolesarje in voznike, da jih bodo opazili in ti skacejo na kolesarsko stezo/cesto brez da bi pogledali, ce je varno. Kolesarji vozijo v nasprotno smer ...prikaži več po kolesarki, vozijo vzporedno na ovinkasti, nepregledni regionalni cesti, kjer je omejitev 90. Vozniki pa z desno roko drzijo volan, z levo roko pa drzijo mobitel (na desno uho, seveda). In niti ne pogledajo za kolesarje/pesce, ko zavijajo.Vsi se zanasajo na druge. Nihce pa ne pomisli, da lahko konca v invalidskem vozicku, ali pa na pokopaliscu. Z napisom "Imel je prednost." na nagrobniku.

  • Stolp 17:24 17.september 2012.

    100% podpis. Hvala bogu, da vsaj nekdo v tej državi misli tako. Ja, vsaj mora zase poskrbeti in prevzeti odgovornost zase. Če bi vsak tako delal ne bi bili v takem sranju kot smo sedaj.

  • Skippy 21:58 17.september 2012.

    Ampak to ni problem kolesarjev! Če si kdaj bila v tujini, potem si videla, da so kolesarji na cesti, kamor spadajo, saj so vozniki vozila. Tudi kolesarske so del vozišča, ne pa pločnika. Samo v Sloveniji smo kolesarje dali med pešce!

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 11:06 18.september 2012.

    kadar grem v Lj. se skoraj vsakič najde biciklist ,ki brezbrižno prečka križišče in mene to zelo moti ,ker sem že skoraj povozil biciklista in in ti kažejo sredinca itd in dokler bom tako bodo vedno nesreče.V našem kraju ni ...prikaži večni tega in ko greš v Lj je to šok.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.