Slovenija
120 ogledov

Koliko beguncev bo Nemčija vrnila Sloveniji?

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 21:10 12.november 2015.

    zakaj naši mediji skrivajo tudi drugo plat beguncev ??????ko končno prispejo na svoj cilj - đermani, švedska, norveška ......!!!!!!!se vam bod po ogledu tega prispevka še smilili ????????!!!!!!!!!!!z vso empatijo do otrok in mamic, vendar tole kipi ...prikaži večpi preko roba :https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc

  • ojla 08:47 13.november 2015.

    Nemčija pošilja orožje v te države skupaj z Rusijo in Ameriko jim omogoča, da se imajo s čim borit.Naj sedaj te mlade fante oboroži, jih pošlje nazaj v svoje domovine da branijo svojo gnezdo.To več niso moški, to so prave ...prikaži več strahopetne babe Da se je ukinilo služenje vojaškega roka pa nakazuje majn pripadnosti svoji državi..

  • punca05 09:14 13.november 2015.

    Dragi moji, beguncev ne popisujemo, pač pa štejemo. JaSnO! Za popis je potrebno več časa, tako se pa šteje le, koliko je moških, žensk in otrok. Nam jih bodo poslali zato, ker NE SPOŠTUJEMO ŠENGENa., Jasno!

  • punca05 09:15 13.november 2015.

    proti cenzuri kupite delnice še do 27. tega meseca za NOVo 24.tv

  • zdrej 10:07 13.november 2015.

    Ko pride prvi, se jih vse spusti čez mejo proti Avstriji, tako kot je to delala Hrvaška. Nemci so dali vabila, zato naj rešujejo ta problem in naj dajo sredstva, da se begunce začne vračati izven EU (Turčija libija itd. ...prikaži več. ). Naj dajo ladjo, da se začne vračati že na morju najdene!!

  • KOJAK 10:21 13.november 2015.

    A bo kaka akcija, kupiš eno dobiš dve. Ali pa kake nalepke tko kot majo trgovci, če kupiš 3 delnice dobiš nalepko, za 10 nalepk pa dobiš KALIMEROTA?

  • KOJAK 10:27 13.november 2015.

    No ne se bat mi "spoštujemo" schengen v dogovoru z nemci in avstrijci, pa nikar brat tega svojega portala v službi kvaziresnice, ker če bereš tisto "sranje" imaš občutek da smo v vojni...

  • Avatar skeptik
    skeptik 12:07 13.november 2015.

    "Bo jih zato dobila nazaj?" JIH BO ZATO DOBILA NAZAJ?Malo pravopisa vam res ne bi škodilo

  • KOJAK 12:23 13.november 2015.

    Ma daj kako vojno stanje.... tako besedologijo tako rad uporablja abramboslovec.

  • dragec 17:44 13.november 2015.

    Tako je, vse izbeglice kar nazaj v SLO

  • Lavdan 19:28 12.november 2015.

    Izjava je brez pomena, ker nas tudi do sedaj nihče ni vprašal ali jih hočemo ali ne. Znajdejo se na meji in potem smo praktično brez moči.

  • mib 06:49 13.november 2015.

    Zakaj? Zato, kot sem tu že enkrat zapisal, se trenutno dogaja cenzura in prirejanje informacij iz strani medijev in novinarjev, kot jih je zmožen le še oni kim il... pa še nekaj. Pa ne govorim, kar nekaj. Od prvega dne ...prikaži več imam svojca na Šentilju, prijatelja na policiji in natančno, iz prve roke vem s kom imamo opravka. Ko me je ta prijatelj prvič po teh dogodkih srečal, prvo kaj mi je dejal je bilo: novinarji so največji p.....!, sploh ne pišejo kaj se dejansko dogaja. In tega kaj vem, priznam, me pošteno skrbi, ali kot pravijo z znanjem raste dvom...

  • punca05 11:48 13.november 2015.

    to so besede verodostojne osebe...in smo blizu vojnega stanja, ki se ga mnogi niti ne zavedate.

  • razerznak 19:24 12.november 2015.

    vsaj neki pametnega

  • joza 15:31 13.november 2015.

    najbolje bi bilo,če bi Nemčija vzpostavila direktno letalsko linijo z Turčijo,za prevoz teh migrantov,potem bi imeli mir

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.