Slovenija
940 ogledov

Koliko mora biti karta cenejša, da se splača iti na sosednja letališča?

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Naglas 13:18 03.marec 2015.

    Dokler bomo tako iskali, kako nositi denar drugim, ven iz Slovenije, bo tako kot je. Če pa bomo spodbujali domače gospodarstvo (neglede kdo je lastnik ... beri naprej) in s tem spodbujamo delovna mesta v Sloveniji ... bomo lahko dočakali ...prikaži več tudi nižje cene določenih storitev (in ne, ne me taoj zmerjat z "naivčino" ... pa tudi zaposlen nisem na letališču ali v vezi s tem, sem zaposlen v našem gospodarstvu s tujim lastnikom).Če le nergamo, da je tu drago in nosimo ta denar sosedom, se ne bo zgodilo nič, saj tisti, ki nam nudijo storitev (parking, prevoz...) bodo še vedno imeli iste stroške z manj prihodka, kako naj potem "adaptirajo" cene?

  • Boštjan Turk 13:40 03.marec 2015.

    aha, sem prehitro prebral :) se posipam s pepelom :)

  • 4krogci 12:46 03.marec 2015.

    Kdaj se splača it na tuje letališče?? VEDNO!! Brnik je najmajn 20% dražji od vseh okoliških letališč za to razliko pa imaš pokrit parking,bencin,kavo pa še marsikaj!

  • gladiatorsy 15:22 03.marec 2015.

    Očitno sem zastonj študirala, ker ne razumem, zakaj so vsi prevozniki cenejši kot naš večno sponzoriran dojenček Adria?????

  • mijaliza 16:33 03.marec 2015.

    Dosti potujem in vedno ampak cisto vedno letim iz sosednjih letalisc, do letalisca grem pa z goopti ter tako profitiram zelo veliko.....brnik je pac predrago letalisce

  • Ferluci 16:47 03.marec 2015.

    Graz ste pa spustili? Prijetno in veliko ponudb, zlasti v času dopustov. Velikokrat potujem s tega letališča, zelo primerno ne samo za Mariborčane.

  • mb 12:29 03.marec 2015.

    tritedenskega parkiranja ?taki pa so redki. ogormo je ljudi, ki greno nekam za 5,7,10 dni ne pa tri tedne.pa LJ ni središče sveta- gredo tudi ljudje iz ms,mv,ce.... in tem se splača

  • Boštjan Turk 12:48 03.marec 2015.

    kje ste našli za Budimpešto podatek 142€ za tedensko parkiranje? Sam sem plačal za 7 dni parkinga 2 km od letališča s transferjem do letališča 17€

  • Avatar čavez
    čavez 13:00 03.marec 2015.

    Če letiš medcelinsko se v vsakem primeru izplača iz bilo katerega letališča samo iz Pučnika ne.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:14 03.marec 2015.

    odvisn kam greš...za kok časa pa če mislš uporabt javni prevoz al avto do letališča. vprašanje je tud kdaj se ti mogoče ne splača bolj vlak. oziroma koliko časa si pripravljen potovat...ampak vsekakor pa je res da se ne splača ...prikaži več vedno na tuje letališče.

  • romy 16:15 03.marec 2015.

    za Štajerce VEDNO priporočam letališče Graz-skromno ampak za nas še vedno..........

  • Thomy 16:25 03.marec 2015.

    Se bojim, da je to mišljenje napačno. Firma uspe, če je konkurenčna ali če je trg zaprt in ima nek monopol. Od kar so se meje odprle se gre lahko v tujino, a če bi bili boljši, bi tudi tujci ...prikaži več z lahkoto prišli k nam. Zakaj se vsa tuja letališča ne tresejo, ker se vsi odločajo za let z Brnika? Zakaj je problem le z naše strani?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.