Avto
60 ogledov

Končno je znano, kako močan je focus RS

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 09:47 19.marec 2015.

    Waw moč se gleda sam glede konjev ane? hahahaha Kaj pa razmerje teža-moč?ssIn kaj mi nuca 350KM ko me pa potem nekdo z dizlom in max 200KM prehiti do 100km/h?? Aja zgolj to da rečem da mam več konjev, da ...prikaži več da mi več pije in da več plačam pri zavarovanju!!In dajte že nehat tolk poveličevat ta faking Ford!!

  • francl12 17:26 19.marec 2015.

    SAJ TI NI POTREBNO BRAT ČE TI NE PAŠE! Sicer pa nas tvoje blesavo mnenje sploh ne zanima!

  • d 18:26 19.marec 2015.

    kok si smesn, gre za uzitek pri voznji in tist k ga bo kupu ne bo gledu na zavarovanje pa porabo, placal bo za svoj uzitek. Tak avto pac ni za vsakega ... in ja, ta focus je res dobr, sori, tko pac je

  • spenjac 19:55 19.marec 2015.

    jah, potem mi pa izbriši račun:)

  • francl12 17:26 19.marec 2015.

    SAJ TI NI POTREBNO BRAT ČE TI NE PAŠE! Sicer pa nas tvoje blesavo mnenje sploh ne zanima!

  • spenjac 09:33 19.marec 2015.

    Uh, žurnal ste dobili novega oglaševalca? toliko slovnično pravilnih člankov o fordu, da je skoraj nemogoče, da bi jih pisal kdo od žurnala...skoraj gotovo plačan in zunaj preverjen članek:)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.