Slovenija
138 ogledov

Končno tudi v Sloveniji možnost kolektivne tožbe

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 16:03 30.junij 2016.

    nekaterim tovarišem to ne bo všeč ! :<br /

  • valerijakregar 16:47 30.junij 2016.

    vse skupaj najdete na spletu, tako da res ne vem, zakaj brišete !!!in zakaj so nekatera znana imena pri vas pod takšno zaščito !!!!????????????????http://nova24tv.si/slovenija/ljudje/popravek-opeharjeni-lastniki-stanovanj-na-jakcevi-profesor-bebler-lepo-ste-vzgojili-svoje-lopovske-sinove/

  • Janez_53 17:52 30.junij 2016.

    Tudi gospodom ne bo všeč!

  • izRODEk 22:45 30.junij 2016.

    Goran Klemenčič je največje razočaranje te vlade. Je edini, od katerega sem pričakoval kaj dobrega.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 18:46 30.junij 2016.

    Koliko te plačujejo za ekonomsko propagandna sporočila za Nova24?Če ne bi bilo Klemenčiča dvomim da bi do tega kdaj sploh prišli.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:56 30.junij 2016.

    Kolektivne tožbe je pa kdo splavil na površje? Minister za finance?

  • valerijakregar 20:53 30.junij 2016.

    ne veš, da je to že stara zgodba.bila je objavljena pred časom v enem od medijev, pa ni bila nova 24 !!!!!!z vsemi empatijami za razliko od tebe do teh stanovalcev !danes lahko za tak znesek ostaneš ...prikaži več pri nas brez stanovanja !!!!!!zaradi takih barabinov !!!!!!!!!!!!!mar jih zagovarjaš ?jaz jih ne morem, pa nisem niti slučajno vpletena .in zakaj te je zmotil moj link ???ne želi si , da ti taki ljudje usodno prekrižajo pot.pri teh mizernih pokojninah.lp

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:54 30.junij 2016.

    Ne govorim o primeru stanovalcev sploh. Govorim o tem da vedno limaš nova24 linke.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.