Zdravje /zdravje/aktualno
78 ogledov

Konec tedna se bo sistem začel rušiti

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:35 09.november 2016.

    V nabiralniku sem našel sporočilo in položnico za donacijo ; Ustanova za novo Pediatrično kliniko Ljubljana ? Nič več mi ni jasno ? Ob vsem zdravniškem cirkusu glede plač in dogodkov v črni kroniki , ko otroke obravnavajo kakor tržno ...prikaži večno blago ...................kako si sploh zamišljajo mojo donacijo ?

  • Avatar čavez
    čavez 17:47 08.november 2016.

    Za te lopove je vsega dovolj za zdravnike bolj malo.https://www.portalplus.si/1821/anonimka-ukcl/

  • valerijakregar 19:32 08.november 2016.

    ne računajte na ministrantko lobijev, kolarco !!!!!!!!!!!!!če v treh letih ni naredila NIČ, tudi zadnjih 14 dni mirno spi dalje !!!!!!!!!!OČITNO DO KONCA SVOJEGA MANDATA !!!!!!!!!!!!!!NA VOLITVAH NE POZABITE, KDO VSE JO JE PODPRL !!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Avatar Leon
    Leon 13:30 09.november 2016.

    Lopovi ne izbirajo poklica ! Zakaj meniš,da med zdravniki ni lopovov ? Poglej njihove nepremičnine in premičnine na parkirišču !

  • francek 17:27 09.november 2016.

    Bogovi v belem niste samo nesposobni ... ste tudi požrešni in davkoplačevalci vas imamo dovolj, spokajte ...

  • francek 18:00 09.november 2016.

    Sistem se je že zdavnaj porušil, začel pa se je rušti, ko so si bogovi v belem začeli višati plače.

  • Papaja Popi 18:19 08.november 2016.

    Ko hočejo štrajkati doktorji , učitelji in ostali veliki, vedno navajajo osnovno plačo, ki naj bi bila majhna.Ko pa bi hoteli štrajkati delavci v tovarnah pa vedno navajajo celo plačo z dodatki, kar je ogromna razlika.Štrajkajo tisti, ki ...prikaži več imajo polno rit in bi radi še več, oziroma imali še bolj pono rit.Tisti, ki pa imajo premalo, si štrajkati ne upajo, ker se bojijo, da bi še tisto malo izgubili. Več imajo, več hočejo. Grabežljivci.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.