Slovenija
133 ogledov

Koprivnikar: "Anomalije moramo reševati enotno"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 20:54 29.september 2016.

    Kolikor se mi neoliberalci gravžate in živim za dan, ko boste viseli po kandelabrih širom po svetu, ti dam na neki način prav: Ljudje so riti ker ne upajo družno pustiti službe, ki je tako slabo plačana. Pa naj kapitalist ...prikaži več crkne od lakote, ker ne bo nikogar, ki bi delal za njega.Bogata desnica dolgo izkorišča revne ljudi. A ko se slednjim končno enkrat utrga,.... SF/SN!

  • sprehajalec 10:19 30.september 2016.

    Zadnjič sem jih štel na cesti, ker me problematika zanima, pa še ena je bila našarjena, v smislu "duh najstnice v starem telesu". Naštel sem 10 malčkov in tri spremljevalke, vključno s to, ki je pritegnila moj pogled.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 18:13 30.september 2016.

    Če imajo lahko policaji 1566€ plače, bi jo lahko tudi vzgojiteljicam vsaj malo zvišali.

  • h3o 15:56 29.september 2016.

    najlažji je napisat plakate pa pred vlado, zahtevat višje plače, in izstaviti račun ostalim državljanom...Naj grejo tele vzgojiteljice malo v proizvodnjo za kak mesec

  • Avatar Leon
    Leon 16:02 29.september 2016.

    Podpišem in dodajam ,naj jim Svizec plača razliko !

  • carli55 17:27 29.september 2016.

    Anomalije so v celem gospodarstvu in nemoreš dat višjo plačo samo enemu drugi ,ki delajo še bistveno bolj kot tele srakce pa naj delajo za 500 euvrškov sramota

  • izRODEk 20:55 29.september 2016.

    Pomočnice vzgojiteljic - lepo eno orng stavko organizirati komplet vse, pa naj si gnoji smrdljivi sami čuvajo otroke, dokler ne bodo spravili skupaj malo več denarja za vas!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.