Slovenija
21 ogledov

Koprivnikar: Dodatki so potreben in legitimen del plačnega sistema

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 17:11 11.februar 2016.

    Lopovi požrešni.Upam, da se enkrat zadavijo.

  • zefacveta 18:31 11.februar 2016.

    Že itak preplačani!

  • blueone 18:44 11.februar 2016.

    dodatek k plači v javnem sektorju predstavlja samo 8% v masi plač....mene pa zanima, če ta dodatek prejema samo 1% izbranih v javnem sektorju??

  • jezero 18:44 11.februar 2016.

    Koprivnikar ni tak bedak, da ne bi vedel, da vleče iz zagate Cerarja, ki ima v vladi dva ministra, lopova, v stalni pripravljenosti.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:00 11.februar 2016.

    Ja dodatki v masi plač morda res znašajo "samo" 8% mase plač ampak kdo take dodatke dobi? Tisti ki jih najbolj rabi al tisti ki je že tko nafutran z visoko plačo pa pozna pravo osebo?

  • JT_Thomas 18:36 12.februar 2016.

    Jaz sem v pripravljenosti 24/7, vse leto, tudi med dopustom. V vsem letu sem dobil dodatka pri plači SKUPAJ 20€ (z besedo : DVAJSET EUROV). Je pa res, da ne delam v javnem, ampak v privatnem sektorju...

  • Janez_53 17:36 11.februar 2016.

    Gospod Koprivnikar, dobro jutro! Ste se ravnokar zbudili??? Kdo za boga milega pa je trdil, da dodatki k plačam niso potrebni??? Svinjarija je le to, ker so nekatere institucije in posamezniki, ki se napajajo pri državnih jaslih, ZLORABILI izplačevanje dodatkov ...prikaži več in PROTIZAKONITO TROŠILI DRŽAVNA SREDSTVA!!! In ne vem, čemu sem mešate še zasebni sektor, kjer prektično ne prihaja do zlorab v tem smislu, prej obratno: v privatnem sektorju se večkrat dogaja, da ljudje ne dobivajo niti plač ali pa vsaj ne pravočasno!

  • evelux 07:51 12.februar 2016.

    Dodatek dodatek mater trpijo banda prekleta kdo pa meni da dodatek še od delanih ur nimam poplačanih vseh..... marsi kakšno uro moram požret ......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.