Slovenija
39 ogledov

Kordeža izpustili iz zapora

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kranjica 20:54 30.oktober 2014.

    Kordež&Co so s svojim ravnanjem povzročili propad enega najbolj uspešnih slovenskih podjetij,na stotine delavcev je izgubilo službo, škoda gre v desetine milijonov. Janša naj bi sprejel obljubo podkupnine, za kar pa sodišče ni našlo verodostojnih dokazov, ampak ga je obsodilo ...prikaži več na osnovi indicev. Navedi v številkah, kakšna je škoda, ki naj bi jo povzročil JJ in koliko ljudi je brezposelnih zaradi te obljube, dane na neznanem kraju, ob neznanem času ... Če to primerjaš, bi moral biti JJ prvi na prostosti. In, prosim, ne me zaradi tega komentarja tlačit v katerokoli politično opcijo!

  • erikkk 05:34 30.oktober 2014.

    82 odstotkov jih je odgovorilo da ne bo ... hehe , dokaz da danes ne moreš ljudi nategiovat z raznimi ukrepi ki to niso ...Po moje zapora itak ne bo več vidu , niti bo kdaj vrnu denar ...prikaži večr ... Sedaj bo lahko užuval na svobodi in v brezdelju ...

  • nostradamus 07:52 30.oktober 2014.

    slovensko pravosodje ima pac svpja merila ena za kurje tatove druga za tajkune

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 08:03 30.oktober 2014.

    Če grem pa jz ukrast iz trgovine me bojo pa kuj zaprl. ....butast... Zakaj tavelki nikol niso zaprti razn redkih redkih izjem. To nikamor ne pele no.

  • Mr.Bean 11:49 30.oktober 2014.

    no, sej, nekaj podobnega bomo kmalu slišali za "našega narodnega heroja" JJ.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.