Slovenija
33 ogledov

Kratko bodo potegnili verniki

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • majdas 07:38 01.oktober 2013.

    Človek, preberi enkrat za seboj, kaj pišeš ... Samo svojo "kulturo" kažeš, se zavedaš ?

  • rogg 18:08 30.september 2013.

    Tako je, vsi smo enaki, mar ne???

  • tralala 18:08 30.september 2013.

    Obdavčit te zločince in prodajalce megle!

  • Luka Krebs 18:10 30.september 2013.

    spenjac: konč en k ve kaj govori....

  • Erotična Masaža 18:18 30.september 2013.

    V Nemčiji že od 19 stoletja plačujejo verniki cerkveni davek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • dragec 18:32 30.september 2013.

    kRATKO BOMO POTEGNILI TUDI MI ATEISTI.

  • bingbong 22:04 30.september 2013.

    Meni osebno ni normalno, da so obdavčeni sakralni objekti, Aljažev stolp, planinske koče, sploh vsi državni objekti, kjer gre za prelaganje iz levega v desni žep. Če bi želeli pobirati davke, naj se raje lotijo nepremičnin bank in drugih špekulativnih ...prikaži več naložb, ki se še vedno prodajajo za nenormalne cene. Pa tudi lastniki neštetih nepremičnin ala bivši državni sekretar Pikmajer,kateri razpolagajo z enormnim kapitalom v nepremičninah bi morali plačevati 10 krat več kot jim je namenjeno. Banda misli vžgati tiste, ki so gradili in z lastnimi žulji in odpovedovanjem spreminjali podobo države, sedaj pa to komaj vzdržujejo zaradi nizkih prejemkov. nek se fakajo vsi skupaj prasci.

  • Scott 06:12 01.oktober 2013.

    Bodo obdavčeni tudi spomeniki s totalitarnimi simboli in podobami zločincev, ki jih je v Sloveniji ogromno?V Romuniji, Iraku in v večini sveta so jih podrli, porušili.

  • Pepe007 07:32 01.oktober 2013.

    Smešno je, da država obdavči lastništvo nečesa, s čimer ne moreš prosto razpolagati. Če ukinemo žličkarje in prosti prehod skozi gozdove, nabiranje gozdnih plodov, zaščitene kmetije, potem obdavčitev da, sicer pa ne.

  • dragec 12:11 01.oktober 2013.

    Ti si pravi skot. Ali je res možna primerjava Iraka, Romunije....in partizanstva, kaj sramuješ se?

  • Oxxo 21:10 01.oktober 2013.

    Provokator!

  • Oxxo 21:11 01.oktober 2013.

    HoHoHo HaHaHa Kultura? V Sloveniji? A da obstaja?

  • spenjac 16:30 30.september 2013.

    Ustava v 33.čl. pravi, da je zagotovljena pravica do zasebne lastnine in dedovanja. Ker bo država obdavčila mojo hišo, je kršila mojo pravico do zasebne lastnine, ker ne bom mogel plačevati davka in bom moral prodati hišo? mislim, da ne. ...prikaži več Smiselno enako so neutemeljene trditve cerkva. Če ne bodo imeli sredstev, naj naredijo konsolidacijo, tako kot naj bi jo država s porodnišnicami in poli.postajami - če ni dovolj prometa zapreš in ljudi preusmeriš v večji kraj. Poleg tega: zakaj bi bili verniki bolj obremenjeni? Verniki niso zavezani plačevati svoji cerkvi, temveč ji dajo darove - prostovoljno. Če ne bodo hoteli pač ne bodo dali.

  • Acolyte 19:04 30.september 2013.

    Tudi slovensko cerkev v Clevelandu so morali zapreti, saj verniki niso zbrali dovolj denarja za' njeno delovanje, ameriška cerkev pa ravno tako nima denarja. Verjetno se bo potrebno odreči kakšni cerkvi tudi doma, tako kot smo se morali odreči kakšni ...prikaži več šoli, vrtcu, vojašnici,...

  • dragec 18:23 30.september 2013.

    kaj dela cerkev:- na verouku deli mladini listke, kot povabilo staršem za čim bolj številčni obisk cerkev, podelitev večjih zneskov, ministrante nagovarjajo za spodbujanje istega.- določajo zneske izrednih prispevkov, za vzdrževanje cerkev, karitasa.....in zakaj ne obdavčiti ...prikaži več cerkve (ne glede na vere).

  • Oxxo 21:55 30.september 2013.

    HoHoHo ha ha ha HoHoHo se je oglasila cerkevan podgana... Boli mene in za RKC in za Islam... Si čisto brcnil v temo! Medtem ko ti v nedeljo poslušaša tra-la-la očenaš grem jaz raje na sprehod v naravo = je ...prikaži veče bolj zdravo za telo in duha!In da ne bo pomote - nisem proti vernikom (z izjemo sprehalaca in njemu podobnim) ampak proti INSTITUCIJAM, kjer še posebej izstopa RKC. In če se že omenjajo muslimani oz. njihova vera.... imajo slednji še veliko grehov "v dobrem". Toliko kolikor duš je odlšo na oni svet v imenu križa in RKC, jih ni spravila nobena druga vera! Ampak to (kot vse ostalo) RKC pomete pod predpražnik. Za njih dobrih 10 let nazaj tudi pedofili v črnih ogrinjalih (in pinky kapicah) niso obstajali...

  • Oxxo 19:38 30.september 2013.

    Zdaj cerkvene miške vpijejo in pozivajo k ločitvi cerkve od države... Ko je bilo vprašanje, ki je v pristojnosti države (!!!) - sprejetje družinskega zakonika, so pa vse povprek vpili in maševali... BANDA dvolična...Če plačam davek jaz - ...prikaži več naj ga tudi cerkev! Tako pa po tv gledamo župnika ki kaže bakrene novčiče od nedeljske maše... Iz nogavic naj potege denar - ga ima zagotovo dovolj!In oropan denar naroda iz propadlih zvonov naj vrnejo - svojim vernikom!BANDA!

  • sprehajalec 21:14 30.september 2013.

    Psst, Oxxo, saj se je tudi Islamska skupnost pritožila. Pejt pogrnt tepih in se opraviči najsvetejšemu, pa da ne boš falil smeri proti Meki.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.