Slovenija
105 ogledov

Kriza frizerjem vzela delo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • revček 07:07 21.februar 2013.

    Nimam veliko las pa me striženje stane 13 € za pet minut dela ki jih ima frizer z mano.......veliko preveč........kupil sem mašinco in me striže žena

  • sash77 06:11 21.februar 2013.

    Naj malo spustijo cene in manj delajo na črno pa bodo vsi frizerski saloni imeli obisk.

  • primc 06:19 21.februar 2013.

    ..če grem v lassano na moško striženje je to 14€....če pa grem na štajerskem pa je 5 €....

  • zic 11:36 21.februar 2013.

    res je malo smešno, da se eni lastniki res preseravajo, s tisto tiletno šolo tipa tečaj, služijo mastne denarce....ker cene so res preterane...barvanje, striženje, fen frizura in so ženske tik tak ob 100 eur.....frizerji se pa nosijo po zemljici, kot ...prikaži večt da so znastveniki, visoko šolani...tko da v bistvu so si sami skopali jamico, kaj so pa požrtni in nabijajo cene v nebo!!! mašinca in gasa doma!!!

  • McBobo 08:45 21.februar 2013.

    Če bodo manj delali na črno, še ne pomeni, da bodo imeli več dela. Jih pa zagovarjam pri delu na črno, saj kakor dela vlada, ne morejo pričakovati od davkoplačevalcev. Tudi pras.. pri koritu bodo kmalu lačne. Pa upam, da ...prikaži več ta država propade še letos.

  • tamara 12:38 22.februar 2013.

    frizer ni samo tist k striže...ampak dela tud druge stvar...a tvoja žena zna naredit trajno?;) ...zasluži pa lahko frizer velik več kt pa marsikdo k ma velik izobrazbe... in tud frizer rab izobrazbo. a mogoče znaš strokovne predmete frizerja ? ...prikaži več a veš keri so? o.Odelati nekaj brez vsake izobrazbe (frizerska šola ni nobena izobrazba) in svoje delo tako visoko ceniti je idiotsko - idioti smo pa mi da plačujemo toliko! ČE TO NI IZOBRAZBA SI TI NULA

  • JohnSmith30699 07:44 21.februar 2013.

    kot prvo - redko kdaj, oz. nikoli ne dobim RAČUNA pri frizerju ! Se pravi da sluzijo več, potem pa jamrajo...kot drugo pa kot so napisali ze pred mano za 5 minut dela brez stroškov materiala zasluziti ...prikaži več več kot 10€ ni normalno v današnjih časih! To je oderuško, kaj šele pri zenskem strizenju tam pod 30€ ni nič..... delati nekaj brez vsake izobrazbe (frizerska šola ni nobena izobrazba) in svoje delo tako visoko ceniti je idiotsko - idioti smo pa mi da plačujemo toliko!Mašinco pa žena v roke vzame, prve dvekrat mal pofuša poj je pa že profi - a oni pa rabjo celo leta izobrazbe za to al kaj ? eh

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.