Slovenija
9739 ogledov

Kučan znova ostro nad Pahorja

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 08:47 18.oktober 2017.

    Ko stopiš mačku na rep, zacvili. Nekdo je zbudil Kučana. Ni lepo.

    • cogocogo 10:51 18.oktober 2017.

      zal ta ni macka pac pa podgana ,,ravno on se oglasa ,,a ne razume da je njegov cas potekel ,narod je sprevidel vse njegove prevare i rop ter unicenje vecine nekoc nasih firm ,pa se vedno rovari preko foruma ,,le ...prikaži večko foruma ,,le koliko provizije dobi od forumasev za vso zascito ,,,ulali smo da smo se resili juge a dobili se slabse ,,ja dobro si nas nasankal izdajalec milan

  • gregor51 09:09 18.oktober 2017.

    smradek žvepleni..

  • mirror 10:25 18.oktober 2017.

    A mu kremšnite ne teknejo več?

  • cogocogo 10:42 18.oktober 2017.

    lepo za pahorja vemo kaj je ,,vsaj zloben ni ,,je pa iz neumnosti in nesposobnosti povzrocil neizmerno gospodarsko skodo ,zate milan pa vemo da prek svojega foruma se vedno ropate derzavljane ,,zabil si sekiro delavstvu katero ti je zagotovilo tako ...prikaži več zagotovilo tako visoke polozaje ,,ja zame si najvecji izdajalec delavstva ,,kje so vse tovarne in firme ki so bile nakoc nase ,,,si kdaj pomislil kako ste nam vse te firme izropali in umicili ,,

  • Plavi-mil 09:27 18.oktober 2017.

    Koga bomo volili, v prvem krogu ga. Romano Tomc, če ne pride v drugi krog, pa spet manjše zlo od trde levice g. Pahorja.

  • Tupamaros 08:42 18.oktober 2017.

    Tale Pahor je resnično fenomen. Pravi tavžentkunstler. Edinemu je uspelo poenotiti in povezati levico in desnico. Kaj je že njegov slogan? Skupaj zmoremo?

  • wolf.ata 12:47 18.oktober 2017.

    lustracija,potem pa gremo lahko naprej,pa mlade,neobremenjene na položaje,določiti najmanjše pokojnine 600 euro in najvišje 1000euro za vse tudi,ko poslanci,ministri in predsednik nehajo mandat,naj z nami delijo ali bedo ali blagostanje,plače javne uprave,zdravnikov,učiteljev,europskim poslancem itd.,naj bodo 1800-2000euro največ,ja, deliti z nami ...prikaži več usodo blaginje države,če pa je,pa višji dohodki vsem in delitev dobičkov v podjetjih z delavci,ne da nekateri kradejo in skrivajo denar............

  • Avatar Leon
    Leon 15:47 18.oktober 2017.

    To je prispevek Kalimerota za uspeh Pahorja . Izhajam iz teze ,da je vsaka omemba posameznika - negativna ali pozitivna vedno v prid omenjenemu !

  • tomi67 08:36 18.oktober 2017.

    Udbo je zajela panika. Najprej sploh nisem mislil voliti, ker se mi zdijo volitve za predsednika RS neka nesmiselna in predraga komedija, sploh glede na to, kakšna (ne)pooblastila predsednik RS ima. Sedaj so me pa "intelektualci", Janša in Kučan, skratka ...prikaži več jedro Udbe, prepričali, da bom volil Barbiko.

    • goldhorn 13:37 18.oktober 2017.

      Od kdaj pa je Janša Udbaš?

    • tomi67 23:03 18.oktober 2017.

      Janez Janša, bivši član in funkcionar Zveze komunistov Slovenije, trenutno pa najboljši porok, da v SLO desna politična opcija nima nobenih šans. Česa bi si Udba lahko še več želela?

  • mižimaži 15:49 19.oktober 2017.

    Barbika Borči bo z lahkoto pometel z sivim murgelskim pritlikavčkom...

  • jozicamurn 13:23 18.oktober 2017.

    Kaj pa če je to vse dvojna igra, da bi bivši komunajzar in drogeraš Pahor spet prišel na oblast? Ste se kdaj vprašali.

  • borut08 21:01 19.oktober 2017.

    Jp se spet gredo politicne igrice.Dejstvo pa je,da je dolznost prijaviti kazniva dejanja organim pregona in pa tudi narodu predstavit imena barab tako pa zavaja in podpira kriminal,ker je isti.

  • Jagijagi1 20:58 19.oktober 2017.

    Zaradi Kučana nismo Švica

  • Ledena 18:23 18.oktober 2017.

    Matilda,kje si???Bi bil ze skrajni cas za tegale Huna.

  • encijan 18:24 19.oktober 2017.

    kučko bejži se borit pod slamo, kot so se tvoji idoli "borili".

  • tomaz 10:06 18.oktober 2017.

    Z vsem spoštovanjem, do njegovega mnenja, vendar tudi z besedico ni omenil, kateri(ra) kandidat(ka), bi od imenovanih bil(la) bolj primerna. Je pač tak nabor kandidatov, da je še vedno Pahor tisti, ki je najmanj slab.

    • cogocogo 10:47 18.oktober 2017.

      kakolahko spostujes to barabo ki je z svojim forumom unicila vecino nekoc nasih firm ,,vsak dan se pojavljajo nove lumparije njegove plenilske horde ,,vse to je bilo nekoc nase delavsko skupno danes je to uniceno ali last njegovih plenilcev jaz ...prikaži večplenilcev jaz sem ga nekov volil a sem ga tudi precital ,,to zame ni clovek vse kar dela dela v svojo korit in njegovih plenilcev ,,,kdaj je nazadnje bil med delavci kdaj je pokaralkakega tajkuncka iz foruma ki so oplenili delavstvo?????

    • tomaz 12:39 18.oktober 2017.

      To je JJ resnica, ki pa ne odgovarja dejanskim dejstvom...prepričan sem, če bi danes kandidiral, da bi bil izvloljen v prvem krogu .

  • uros63 09:25 18.oktober 2017.

    Končno nekaj pametnega od Milana!

    • cogocogo 10:43 18.oktober 2017.

      no noko pa se ta izprijenec oglasi ne more biti nic pametnega kaj je pahor pa tako ze vrabci vedo samo njegovi malikovalci ne

  • mph 11:06 18.oktober 2017.

    Kučan ostaja zame še naprej najboljši predsednik, kar smo jihimeli.

  • dragec 10:54 18.oktober 2017.

    Ko je..be Milana, jašarija in .......Pahor je prava faca in ne te frigidne babe,

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.