Slovenija
322 ogledov

Kup reklamacij zaradi visokih položnic za ogrevanje

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nostradamus 09:39 20.februar 2016.

    ti merilniki so bili ze v startu zgresena in vsiljena investicija no po vsiljeni investiciji so drzavljani beri davkoplacevalci zaceli stiskati (varcevati) sedaj pride do konflikta v energetiki ljudje zapirajo ventile da privarcujejo in s tem energetiki krepko prepolovijo zasluzek ...prikaži več se pravi treba se je vrniti na kvadraturo da bo energetika zopet ustvarjala dobicke v nasi sloveniji je zal trop nesposobnih ljudi tako v politiki kot tudi v gospodarstvu kidobesedno gledajo kje in kako bi se kaj pokradli ne glede na stanje v drzavi zalostnoa se kako resnicno.

  • Noordung 17:21 20.februar 2016.

    Živim v 7 nadstropju in ne pisat da me grejejo sosedje ker to so bučke .Prosim razloži kako boš ti ogreval nekomu skozi strop in steno njegovo stanovanje ?? Imamo novo fasado ( knauff insolation -skupna debelina izolacije je sedaj ...prikaži več 25cm) in sploh ni potrebe greti stanovanja, kdaj imam notri tudi 25˘C da morem okno odpirat ker je že pretoplo. Ponoči imam odprto okno in do dol rolete in imam zjutraj v stanovanju 21-22°C , pa nam od 22h naprej gretje izklopijo !! Kako se potem tu grejem od sosedov skozi debele stene :D

  • Timotej Kaličopko 22:23 20.februar 2016.

    ni samo v ljubljani poglejte malo cene v črni na koroskem za 43 kvadratov ti posiljajo položnico za 167 evrov

  • Avatar Leon
    Leon 08:10 20.februar 2016.

    Pravilnik o delitvi stroškov je pravi zmazek ,kar pa ni presenetljivo v deželi diktaure prava . Npr. delitev po številu stanovalcev v stanovanju ? Kdo in kako lahko ugotavlja stanje stanovalcev? Zakonodaja SZ-1 in ZVOP se medsebojno tepeta ! Kar ...prikaži večar prvi zapoveda ,drugi prepoveduje . Kje so tisti pravniki ,ki so zakuhali to kašo?

  • erikkk 08:22 20.februar 2016.

    To se ne dogaja samo pri ogrevanju ... povsod so začeli odirat ... kar zaznajo ko zaćneš šparat pa ti pridejo še višje položnice ...Elektrika plin stroški .. stanovanjski sklad za zbiranje denarja za popravila ki sploh ni ...prikaži veči potreben ... povsod je tako ...in država za siromašne ne naredi ničesar ... pač pa pusti da se ljudi odira

  • Avatar Leon
    Leon 08:55 20.februar 2016.

    Begunci imajo prednost !

  • Tupamaros 09:08 20.februar 2016.

    Varčevanje, v vseh primerih in nivojih je v Sloveniji kaznivo, Brezpravna država pač. Takle imamo.

  • wolfyy 16:09 20.februar 2016.

    zame je idealna temperatura 19-20 stopinj. vse kar je več je zame potreba po odpiranju okna. torej naj se preračuna koliko se potrebuje za recimo 20°C in nato kdor želi imet 28 naj doplača, kdor želi imet 16 naj mu ...prikaži več pa znižajo znesek. kako bodo nadzorovali je njihov problem, idiotsko pa je reči da te grejejo sosedje in imajo oni v stanovanju 25 ti pa 18. Potem je pa folk še poleti pri 16°C v kratkih rokavih, pozimi hoče imet pa v hiši 25 in dolge rokave??? osebno iz dolgih v kratke preklopim med 20 in 22° pa če je to sredi januarja ali pa junija, če gibam se pa ta temperatura spusti na 16-18°C.

  • Noordung 17:21 20.februar 2016.

    Živim v 7 nadstropju in ne pisat da me grejejo sosedje ker to so bučke .Prosim razloži kako boš ti ogreval nekomu skozi strop in steno njegovo stanovanje ?? Imamo novo fasado ( knauff insolation -skupna debelina izolacije je sedaj ...prikaži več 25cm) in sploh ni potrebe greti stanovanja, kdaj imam notri tudi 25˘C da morem okno odpirat ker je že pretoplo. Ponoči imam odprto okno in do dol rolete in imam zjutraj v stanovanju 21-22°C , pa nam od 22h naprej gretje izklopijo !! Kako se potem tu grejem od sosedov skozi debele stene :D

  • maresem 10:28 20.februar 2016.

    Kaj ste drugega pričakovali v SLOveiastanu? Dokler bodo vladali mafijski klani, bo tako.

  • Noordung 10:42 20.februar 2016.

    Ne vem kakšne imate eni težave, jaz že celo zimo nimam prižganega radiatorja ( lansko zimo tudi nisem imel) in imam v stanovanju od 22-24°C in sem za prejšnji mesec plačal 21€ ogrevanja.Imam pa iste števce kot so na sliki.

  • Noordung 10:45 20.februar 2016.

    niso zgrešeni, od kar imamo števce plačam veliko manj kot prej - kdaj tudi po 3x manj. Tisti ki pa imajo isto prižgane radiatorje kot prej ko ni bilo števcem pa verjamem da plačajo 2x več kot prej

  • pisava 13:43 20.februar 2016.

    haha, sosedje te grejejo.

  • vzev 13:52 20.februar 2016.

    Zato pa ni čez življenje v hiši nekje na podeželju. Greješ se kot tebi paše, nihče ti ne more reči, da moraš plačevati več kot porabiš. Če želiš obnoviti kaj na hiši to storiš sam, ne morejo te prisiliti drugi. ...prikaži več Živiš v miru. Nimaš soseda 1 m od tvoje sobe...

  • Noordung 17:24 20.februar 2016.

    To je tudi meni idiotsko ko imajo ljudje poleti v stanovanju 16-18°C , pozimi pa hočejo imet 28°C

  • asmas 15:14 20.februar 2016.

    povej v katerem nadstropju živiš.Če si v pritličju oz.v zgornjem nadstropju zagotovo lažeš,da imaš nižji znesek.Če pa si v sredini,tako kot te je ošvrknil"pisava" te grejejo sosedje.Ko bodo vsi ugasnili radiator ga boš moral prižgati sam.moj znanec živi v pritličju ...prikaži več in ima radiatorje odprte pa ima samo 19-20 stopinj.Sosed nad njim ima samo dve zunanji steni pa praktično ne odpre radiatorja.Vedi da se bo kmalu spremenil sistem plačevanja,ker je nehuman do tistih,ki ogrevajo nadstropje pod seboj oz nadstropje nad sabo.Se žepripravlja nov pravilnik in po tem pravilniku boste tisti,ki živite na sredini plačali toliko kot tisti ki so na dnu oz.na vrhu.

  • vzev 15:36 20.februar 2016.

    Za mene je pa to popolnoma neumno. Jaz imam v svoji hiši največ 22 stopinj, ker več je preveč. Jaz imam to srečo, da živim v hiši in zato nimam težav. Toda če bi živel v bloku, zakaj bi moral ...prikaži več jaz plačevati več, če ne želim imeti večje temperature od 22 stopinj. Sosedi pa grejejo na 30.

  • Noordung 17:24 20.februar 2016.

    To je tudi meni idiotsko ko imajo ljudje poleti v stanovanju 16-18°C , pozimi pa hočejo imet 28°C

  • Avatar Mirč Sla
    Mirč Sla 07:42 25.september 2016.

    kako lahko to napišeš, če ne veš točno, kaj pa če je doma v pritličju in nobene stene na soseda,, razen stropa,..tu te nemore sosed gret, ja

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.