Avto
61 ogledov

Lastnike jeklenih konjičkov čaka nov davek

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 07:17 05.maj 2016.

    Še en zakon, ki bo po žepu udaril revnega. Bogati nimajo slabih avtomobilov, ki bi končali na odpadu ali nekje za hišo.Vlada Mira Cerarja je buržoazna oligarhija, ki skrbi zgolj za bogate in jemlje revnim. Te ljudi na ...prikaži več oblasti je potrebno odstraniti na ulici kajti drugega jezika, prošnje tlačanov, ne razumejo.#UPOR2016

  • patron 16:08 04.maj 2016.

    katastrofa, kot država.....

  • vzev 16:42 04.maj 2016.

    Kaj če pa avto prodam po delih? Kako pa naj potem dokažem kam sem dal avto?

  • vzev 16:43 04.maj 2016.

    In kaj državo briga kaj imam jaz parkirano na svojem dvorišču.

  • Majazmaja 16:48 04.maj 2016.

    V vasi, kjer živim, so trije (3!!!) nelegalni avtoodpadi in nihče ne ukrepa!

  • Lavdan 17:00 04.maj 2016.

    Avto ni kastrola ima svojo osebno izkaznico in ni noben problem najti lastnika. V vsaki vasi je najmanj en tak kljukec, ki zbira stare korete in s tem kvari izgled vasi in onesnažuje okolje. Nov avto mora stati na asfaltiranem ...prikaži več parkirišču, star od katerega pa teče vsemogoče, pa lahko na travi.

  • Avatar Leon
    Leon 17:04 04.maj 2016.

    Problem imajo na ministrstvu,ker ne izvajajo nadzora ! Zakon je evropski samo naši inšpektorji so še iz Balkana .

  • Avatar čavez
    čavez 17:54 04.maj 2016.

    Katerim lopovskim luzerjem je zmanjkalo denarja?

  • Merkava4 19:21 04.maj 2016.

    Kje živiš? Po odpadih iščem kakšnega BMW 2002 ali vsaj dele zanj...Brez uspeha...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 23:33 04.maj 2016.

    Pa tud pr količini pločevine ki jo premoremo je 70 inšpektorjev plunk v morje.

  • mb 08:06 05.maj 2016.

    ne smeš, ker nimaš licence od države za kaj takega(only in slovenia)

  • McClain 16:51 04.maj 2016.

    vrli inšpektorji,mal pojdite do preprodajalcev rezervnih in starih nadomestnih delov če hočete videt kaj je svinjarija.Mislim da sploh ne upate, ker je to taka mafija, da se ti sanja ne. Zadnjič sem bil na nekem avtoodpadu, niti imena ne upam ...prikaži več napisat da me kdo ne pride pihnit; to je taka svinjarija, da tekočine v potokih derejo, vijolične, zelene, rumene, rdeče... kaj takega že dolgo nisem videl. 2 dni nisem prišel k sebi od šoka, sploh ker kdaj kak inšpektor teži da je električna vtičnica 4 cm prenizko ali ap da so špranje na igralih med lesenimi deskami 2mm preširoke...

  • vzev 16:42 04.maj 2016.

    Kaj če pa avto prodam po delih? Kako pa naj potem dokažem kam sem dal avto?

  • Franjo Erman 20:55 04.maj 2016.

    javni upravi in poslancem

  • Janez_53 09:24 05.maj 2016.

    Očitno ne razumeš, kar je napisano! "Novo dajatev bo moral plačevati vsakdo, ki bo vozilo odjavil iz prometa in ne bo mogel dokazati, da ima avto novega lastnika doma ali v tujini oziroma je bilo predano enemu od uradnih zbiralcev ...prikaži več izrabljenih vozil ali dano v razgradnjo." In kaj ti ni jasno pri tem? Če si star avto nekomu prodal, imaš dokument-torej pogodbo. Če si ga odpeljal na odpad, imaš dokument! Če pa si avto kar pustil nekje na neustreznem mestu, PA PLAČAJ!!! Ti je sedaj bolj jasno?

  • allstarr111 13:12 05.maj 2016.

    Vsak še tako razmahan avto je vreden cca 100 eurov, kot materijal mislm, če pa še kak del prodajo pa je vreden precej več, recimo sesalni kolektor za renault clio 1.4 let 2004 je vreden rabljen reci in piši 100 ...prikaži več eur prodajajo pa jih tudi za 250 eur, a hec je v tem ker ga sploh ne moreš nikjer dobit, in pol ga poljak proda nazaj v slo, a avto cel in delujoč ni vreden tega dnara HAHA

  • korisnik_13858 20:32 07.maj 2016.

    Malo mimo. Ker vozilo smeš ( kot svojo lastnino ) imeti tudi doma. Neregistrirano. Nihče te me more prisiliti, da zato, ker boš vozilo imel neregistrirano, da plačaš davek. Niti, da vozilo prodaš ali daš v razgradnjo. Skratka o logiki ...prikaži več tu ni duha ne sluha. Pa tudi, če so vozila razpadajoča na vidnem mestu: Jih pač odstranijo na stroške lastnika, razen če je VIN zabrisana in se ne more ugotoviti čigav je. Tako, da ne se bat, ne bo uspelo. Je preveč očitna neumnost. Poanta je v lastnini, s katero lahko človek svobodno razpolaga, avto pa je seveda last nekoga. In registracija na to ne vpliva.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.