Slovenija
82 ogledov

Led prekril znak, vseeno dobila globo

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h3o 16:07 02.februar 2017.

    '' a dodajajo, da se na obvestilu za prekrške nahaja opozorilo, da se posameznik s plačilom globe odpove pravici do vložitve pravnega sredstva, saj se postopek s plačilom globe pravnomočno zaključi''. No no to kar oni napišejo ne drži. Vemo ...prikaži več da ima Janković svoje zakone in svojih zakonov se on drži. To bi morali jankoviča za ta napis kaznovati (minimum). Gospa ni ničesaruradno podpisala zato njihovo rudeće obvestilo ne velja! To da pa se znaka ne vidi je pa znova kriv Janković, ker ni zagotovil vidnost površin in je s tem zavajal javnost v delanje prekrškov! Gospa je upravičena do vrnitev kazni in vseh stroškov ki jih je Jankovć povzročil!

  • k0libri 10:32 02.februar 2017.

    Novinarska bedarija. Če ni iztekel rok za pritožbo, lahko 100x plača, pa se še vedno pritoži.

  • atacar 11:15 02.februar 2017.

    a znaka na tabli pa ni videla

  • GERE 12:05 02.februar 2017.

    Če imaš avto višjega cenovnega razreda, lahko parkiraš kjer hočeš!

  • k0libri 12:19 02.februar 2017.

    Seveda je to v nasprotju z zakonom o prekrških.

  • Avatar Džoser
    Džoser 15:18 02.februar 2017.

    seveda ga ni videla saj je slepi voznik in posledično invalid po vrhu pa še nesramna. Bravo redarji za take banalne izgovore je treba dvojna kazen.

  • Avatar Leon
    Leon 15:37 02.februar 2017.

    Kaj ko bi se voznik tako sprenevedal in redarja poiskal ter ga prebutal ? Seveda bi imel izgovor ! " Mislil sem ,da gre za maškaro" ................ha,ha,

  • maresem 17:35 02.februar 2017.

    Teslo

  • zlatane 18:48 02.februar 2017.

    sedaj razumem svojega hišnega prijatelja, zakaj so mu popustili živci in je hotel globo mestnemu redarju zatlačiti v usta, na koncu pa je tudi tožba redarju padla. da si je upal redar napisati globo v tem primeru, je očiten znak ...prikaži več razmišljanja o svoji večvrednosti. da je to precej osovražen poklic, pa so si čisto sami krivi, to je zaradi njihovih nelogičnih dejanj

  • zlatane 18:50 02.februar 2017.

    si ti v življenju naredil kako šolo razen osnovne???

  • zlatane 18:52 02.februar 2017.

    tega je žal v sloveniji premalo, ker potem bi marsikdo razmislil, preden bi nekomu zagrenil življenje

  • stanko75 20:01 02.februar 2017.

    Jaz sem že pogruntal te mestne redarje od Zokija, oni pač napišejo kazen, če bo šlo skozi bo pač šlo če ne pa tudi vredu. Pred časom v Trnovem sem ju povprašal zakaj pišeta kazni avtomobilom pravilno parkiranim pred znakom ...prikaži več kjer še ni mesto za plačevanje. Sta bila tiho in se pobrala drugam. Ljudje pa verjetno v nevednosti vse plačali.

  • Rozman 11:55 02.februar 2017.

    Matr mi grete na k...,ko ne preberete in pametujete..."a dodajajo, da se na obvestilu za prekrške nahaja opozorilo, da se posameznik s plačilom globe odpove pravici do vložitve pravnega sredstva, saj se postopek s plačilom globe pravnomočno zaključi. "Poseg v ...prikaži več tako zaključen postopek ni dopusten.""

  • ZgagaXXL 16:41 02.februar 2017.

    In seveda si ti prebral ZP-1, da kvasiš takšne neumnosti! Če si plačal, pravno sredstvo ni možno!ZP-1 57. člen8/2\s\sda se bo ob pravočasnem plačilu globe štelo, da je bil plačniku izdan plačilni nalog za ...prikaži več prekršek, ki je označen na obvestilu, in da je ta postal pravnomočen, ker se je plačnik odpovedal ugovoru zoper plačilni nalog iz 57.b člena tega zakona in zahtevi za sodno varstvo

  • Rozman 11:55 02.februar 2017.

    Zate velja isto...vertikalna signalizacija jasno ne določa dveh parkirnih mest na lokaciji

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.