Magazin /magazin/vip
657 ogledov

Lepotica iz Ljubezni po domače: "Ne pustim se j***** v glavo"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zmago 08:32 16.april 2017.

    Joj, joj pubec, kam gledaš, le kaj ti roji po glavi ??? Tale je ta prva, ki bi jo moral poslat domov !!!Tale ti bo pokazala ................. zobe ;-))) Ah ja saj imaš rad ......... konje ;-)))

  • prider 14:54 16.april 2017.

    Keš bejba, ki se ne pusti voditi drugim. Za partnersko zvezo je potrebno sodelovanje, vzajemnost, prilagodljivost. Ona je egoistka, egocentrik, narcis, sebičnež.

  • patron 17:17 16.april 2017.

    vse povedano, šoja na kubik, škoda fanta.....

  • Majazmaja 10:49 18.april 2017.

    Zakaj ga je škoda? Enkrat jo bo kresnu in to bo to, fant ni naiven. Njen cilj je, da pride med 'slovensko estrado' - ampak še ne ve, da 97 % teh 'estradnikov' živi od minimalcev in otroških doklad in ...prikaži več komaj štrika mesec z mesecem. Ampak važno, da se pokažejo na rumenih dogodkih - se vsaj najejo.

  • endrug 18:46 18.april 2017.

    Dobro povedano. No, napisano.

  • Tatjana Ha 13:52 19.april 2017.

    Koga briga, dajte no.

  • Janez_53 09:01 16.april 2017.

    Nekulturno avšo bi Matej moral takoj poslati domov!

  • Avatar RudkoG
    RudkoG 07:58 17.april 2017.

    Hvala bogu, da tega ne gledam, po sliki sodeč, mlada povzpetniška, mrzlosrčna, iz oči kljub nasmehu švigajo egoistični in ne vem kakšni zublji še, torej ena izmed vseh tistih, ki s ''kešem'' kupi dober avto in ga na parkingu parkira ...prikaži več tako, da ko odpira vrata zada znamenje na moj 10-let star avto ''vratni štempelj'' (primerjava je malo čudna), torej, jaz sem JAZ, ti si pa zame p..... m......!!!!!

  • Majazmaja 10:44 18.april 2017.

    Meni tale Urša deluje zelo konjsko, kot neka matrona. Je daleč od lepotice, ampak slike ima pa dobre. Ne vem, no, kako bi bila lahko manekenka, te so ponavadi bolj graciozne. Tudi v manekenstvu imaš nadrejene, ki zahtevajo red in ...prikaži več disciplino (točnost, resnost, delovnost ...) in taki odkloni, kot jih prikazuje ona, se odražajo v tem, da ne dobiš več dela. Poleg tega je še njen karakter, ki ji ne dela usluge ... Prepotentna, naduta in konfliktna, ne zna se obnašat, nima nobenih manir in osnovnega bontona. Lahko bi pomislila, da to gleda njen potencialni delodajalec (ne v manekenstvu, ker tam nima šans) in da ji to, kar kaže v oddaji, ne dela nobenih uslug. Je pa material za 'slovensko estrado' in naslednjega big brotherja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.