Slovenija
25 ogledov

Letos že več kot 30 podražitev

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Irena Zdravo Gibanje 11:01 23.julij 2014.

    jaz sem zelo zadovoljna na Sparkasse, kjer ni provizije za spletno plačevanje položnic, ni provizij na bankomatih v slo in je brezplačno po tudi v celi EU. Letos so pa uvedli letno članarino za mastercard in sicer 10 eur (kar ...prikaži večr je še vedno ceneje od naših bank), do zdaj pa tudi te ni bilo :)

  • rogixl 08:30 30.julij 2014.

    V vsaki banki je možno najti najugodnejši način plačevanja. Najboljša varianta so trajniki in elektronska banka. Klik NLB je zakon.

  • rogixl 08:30 30.julij 2014.

    V vsaki banki je možno najti najugodnejši način plačevanja. Najboljša varianta so trajniki in elektronska banka. Klik NLB je zakon.

  • Dixon 10:40 23.julij 2014.

    Dejstvo je, da so slovenske banke najdražje. O storitvah NKBM, NLB, Celjske banke, Gorenjske banke raje ne govorim. Še edina, ki je ok je banka Koper. Drugače pa je sedaj najbolje imeti odprt račun na tuji banki. Imajo najboljšo ponudbo, ...prikaži več normalne pogoje in sprejemljive cene. Najboljša opcija med njimi je Hypo banka.

  • spenjac 12:41 23.julij 2014.

    banka koper je porazno draga. za ostale pa ne vem. banka celje se mi zdi še najbolj normalna (kolikor toliko).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.