Slovenija
27 ogledov

LJ: Omrežje LTE se najbolj odreže na peronu

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zdrej 10:33 13.avgust 2012.

    Mogoče te zafrkava telefon. Kar se tiče Mobitelovega omrežja, tudi to ni ne vem kako super duper, kot ga reklamira mobitel. Glede na to da je državni in najstarejši operater, še vedno nima niti poseljenih območij kakovostno pokritih in to ...prikaži več sredi Slovenije. Reklame so pa ponavadi zavajanje, ker zavajajo drugi potem še moramo "mi".

  • Filipka 09:23 13.avgust 2012.

    Omrežje na splošno pri Simobilu je slabo, tudi ta reklama o najboljšem in najhitrejšem omrežju je eno samo zavajanje, ker to dejansko v praksi ni res. In tudi testi so pokazali da tudi LTE omrežje ni ne vem kaj in ...prikaži več da to ni nikakršna pridobitev in ne prednost napram konkurenci. Sem pa opazila, da tudi Mobitelovo omrežje v zadnjem času izgublja, ali je preobremenjeno ali pa je tehnologija prestara. Mene vedno bolj prekinja in išče omrežje, tam kjer ga sploh ne bi bilo potrebno!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.