Slovenija /slovenija/crna-kronika
63 ogledov

Lokal v Ljubljani v celoti zgorel

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozicamurn 13:13 07.november 2016.

    Kaj pa če je fovšljivi zavistnež Melanie slovenceljn odkril, da ima ta lokal lovke s Trump-om.V prispodobi, če sem doživela kakršnokoli nevšečnost so večinoma to bili slovenci mulci in pa slovenci kradljivci dzankiji, šele potem pa Romuni! Ne posplošuj ...prikaži več zadeve na vse južnjake, ker je velika večina bolj moralnih in etičnih od tebe, še posebej tisti ki so tukaj rojeni.

  • Avatar Džoser
    Džoser 06:06 08.november 2016.

    Sem 100% prepričan da je to Janševa SDS-ovska mafija. So še premalo pokradli državljanom sedaj pa od gostincev hočejo pobirati prispevek za zaščito.To je pa način ustrahovanja.

  • stanko75 10:12 07.november 2016.

    Spet ni nekdo mesečnih "dajatev" plačal?

  • glicinija 10:14 07.november 2016.

    upam, da se lastniku razveže jezik

  • sprehajalec 11:59 07.november 2016.

    V Avstriji ugotavljajo, da je 90% vseh kriminalnih dejanj povezano z migranti ali pa ljudmi migrantskega porekla. Verjamem, da pri nas ni nič drugače.

  • samo.jst 12:26 07.november 2016.

    Hood burger?

  • allstarr111 14:07 07.november 2016.

    Kje pa ti prbližno živiš ? Ker roko na srce SLOVENSKE MULCE že zelo zelo TEŽKO srečaš kjerkoli, razen na kmetih pa še tm ni čist 100%

  • Marko Slovenia 16:16 07.november 2016.

    haha Jožica, očitno še NIKOLI nisi videla map na sodišču...

  • GWRmov 10:36 08.november 2016.

    Če me spomin ne vara sta na Miklošičevi samo 2 "fastfood-a". Eden je Nobel burek, drugi pa je neka iranska restavracija/fast food.po hitrem googlanju, naj bi bil požar tik ob tej "restavraciji"

  • Plavi-mil 11:15 07.november 2016.

    Katera mafija je na vidiku, Albanska, Srbska, Črnogorska, Kosovirji ali celo domači jugovići?.

  • Marija Fortič 13:13 07.november 2016.

    Se bo začelo ja

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.