Slovenija
50 ogledov

Luknja velika 4,778 milijarde evrov

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • d 14:39 12.december 2013.

    Kaj pa naj folk dviguje z bankomatov ? Cente ?

  • dragec 10:19 12.december 2013.

    SAMO BOG NAM LAHKO POMAJA - NAJEBALI SMO GA MI MALI, NAVADNI DAVKOPLAČEVALCI

  • svašta 11:39 12.december 2013.

    mislim, da je bil tudi g. obritoglavec zelo glasen kar se tiče nacionalnega interesa....

  • nostradamus 11:50 12.december 2013.

    jaz osebno in 99% slovencev nisem krivec za financno luknjo zakaj naj jo krpam imena krivcev na plan ter odvzem premozenja ter najmanj 20 let aresta za vse vpletene ko opravicujejo svoje velike place ter nagrade in odpravnine se sklicujejo ...prikaži več na veliko odgovornost torej naj tudi odgovarjajo za nastalo skodo g.....n

  • Marko Slovenia 13:28 12.december 2013.

    DENAR NI IZPUHTEL, IN JE SLEDLJIV!!!

  • Matjaz Kalc 14:11 12.december 2013.

    Od vedno veljavno pravilo, follow the money, kdor je delil brez garancije naj odgovarja s svojim premozenjem. Kakor mi vsi ostali mali ljudje.........æ

  • mr.Jery 14:20 12.december 2013.

    zdaj pa še vsak dobi položnico za 1500eur,in luknja bo zakrpana...

  • Scott 14:33 12.december 2013.

    Pomembno je, da ste vsi v Sloveniji dobili božičnico kot v ostalih državah EU-ja.Slovenska božičnica je informacija o milijardni bančni luknji medtem, ko so drugod € na računih delavcev.

  • Ferluci 14:57 12.december 2013.

    "..Malo sem presenečen, koliko vas je tukaj.." Lovska! Pa menda me bo ja zanimalo, koliko so me lopovi zadolžili, mar ne?!? @!#!

  • nbucic 15:04 12.december 2013.

    zelo lepo

  • filipina2 15:25 12.december 2013.

    scott 14.33,ta luknja je po zaslugi tvojega beličnika jj,sam tok da boš vedel...

  • EuroA4 12:10 12.december 2013.

    kr naj zdej tem k so dajal miljonske odškodnine, lepo naložijo vračilo le-teh ker so jih prejeli neutemeljeno - edino slepi politiki ne vidijo da je temu tako.če se pa to ne doseže, pol pa ljudje treba narest stresni ...prikaži več test v državi, pa naj si pol polnijo svoje zavaljene riti v foteljih.vse uradnike, ki sedijo na petih stolčkih zamenjat, poslat na družbeno koristna dela k navadnim s.p.-jevcem pa naj tam oddelajo to kar najbolje znajo, kakšni zavodi in uradi.. k navadnemu privatniku naj grejo zaslužit nagrado in denar za preživetje...

  • anze40 10:31 12.december 2013.

    http://shrani.si/f/P/2P/4B1qt1VU/ninteres.jpg

  • astibo8020 14:55 12.december 2013.

    Kakšen bog, le sami si lahko pomagamo. Prvi korak bi prav gotovo bil, da se nekako poenotimo in zahtevamo odgovornost politikov , ne glede na barvo. Problem je v tem, da eni slepo verjamete svojim idolom (beri: strankarskim prvakom), ki ...prikaži več so pa prav gotovo vedeli za vse svinjarije, zato se pa nikomur nič ne zgodi.

  • astibo8020 14:52 12.december 2013.

    Politiki niso slepi. Večina kreditov je bila podeljena ravno zaradi pritiska politike ali pa z njeno vednostjo. Če parlamentarci trdijo drugače, lažejo kot pes teče.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.