Avto
73 ogledov

Mamici z vozičkom polovica ni želela ustaviti

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wolfyy 11:20 30.julij 2013.

    Naredite takšen test še v ostalih slovenskih mestih, morda tudi kakšnem manjšem, pa bo rezultat popolnoma drugačen. seveda se bom ustavil, če se bodo ljudje na ustavljanje pravočasno odzvali, ne pa kot nekateri ko jim ustaviš, potem pa še 15 ...prikaži več sekund gledajo okoli.

  • mucek4 09:30 30.julij 2013.

    Temu pojavu jaz rečem balkanizem. Ko pridemo izven vpliva Balkana (recimo nekje severno od Frankfurta) če stojiš na pločniku kjer ni prehoda ti bo najkasneje peti voznik ustavil.

  • NejaS 09:33 30.julij 2013.

    Po cestnoprometnih predpisih moraš ustavit vsakemu pešcu na tvoji desni. In po izkušnjah ti na drugi strani ceste potem vedno ustavijo.Razmišljat o tem, kaj se lahko zgodi ... kako se sploh upaš usest v avto.

  • puys 09:34 30.julij 2013.

    Stari ljudje vedno počakajo, da je cesta prazna in to je edini pravi način. Zakaj bi onesnaževali zrak s speljevanjem ko pa lahko pešec počaka 10s in varno prečka cesto.

  • Veteran 09:47 30.julij 2013.

    Policisti se bodo vedno sklicevali, da so na posebni tajni in nujni vožnji, seveda za kakšno nujnost se gre pa ne povedo - to so stare balkanske metode.

  • Ferluci 12:02 30.julij 2013.

    Ljubljana je mesto pingvinov. Prepričani so, da drvijo po ledu. Na poledenili cesti pa ni varno zavirat.

  • Ferluci 12:05 30.julij 2013.

    To pomeni, da prehodov za pešce sploh ne potrebujemo? Si sploh bil kdaj udeleženec prometa - pešec ali voznik, v kakšnem evropskem mestu? Evropskem, ne balkanskem?

  • stela 12:15 30.julij 2013.

    Uau, maneken....kaj imaš pa ti proti ženskam?? A te je žena pustila al kaj? In sovraštvo do žensk ni tema tega poGovora oz. članka

  • Žurnalček 14:07 31.julij 2013.

    T5ako kot si ti veteran brez obrazložitve !

  • stela 09:16 30.julij 2013.

    Ustavljat komurkoli, da bo šel varno čez prehod, je vedno nevarno....nikol ne veš, kdaj bo po drugem pasu nekdo peljal mimo tebe, ki čakaš, da bo pešec šel čez cesto....v bistvu ga z ustavvljanjem pošlješ pod drug avto....kdo si to ...prikaži več želi???Najboljš, da pešec počaka na prazno cesto....zihr je zihr

  • Benjamin Mencigar 10:48 30.julij 2013.

    ja v Ljubljani tak vsi furajo ko butli, pa tud če si čist navadn pešec ni treba bit mati z vozičkom da vidiš kak so vozniki neumni, je pa res da vse pa tud ne mormo metat v isti koš...

  • stela 12:09 30.julij 2013.

    Najbolj varni so semaforizirani prehodi....pa pustmo evropo, o balkanu teče beseda....žal

  • stela 12:12 30.julij 2013.

    Jp, predpisi so dobr mišljeni, samo izvaja se jih ne...in ko boš šla čez cesto, ko ti bo nekdo ustavil, drug bo pa pridivjal mimo ....boš v strahu za lasto kožo preizkušala tud predpise....

  • maneken 10:27 30.julij 2013.

    Baba z vozičkom hoče pozornost, ker ve, da je z vozičkom pomembna, zaščitena in občudovana (od drugih babnic) in če je treba si jo pribori tudi tako, kot je to storila ena primitivka meni, ko je - bilo je pred ...prikaži več leti - zagnala voziček na prehod za pešce, da bi me prestrašila in povedala, da ima ona prednost, čeprav sem vozil počasi in bi morala počakati samo še mene in še en avto, ampak ne, ona je zagnala voziček in ga potegnila nazaj. K sreči se mi druga kokoš v avtu zadaj ni zaletela, ko sem moral sunkovito ustaviti. Ženska z vozičkom je v tej družbi malikovana ikona in vsaka si želi, da bi že imela voziček, potem postane prava kraljica položaja kjerkoli, druge brez vozička niso vredne nič.

  • Žurnalček 14:05 31.julij 2013.

    Odstotek popolnoma odgovarja razmerju kmetavzarjev, ki prihajajo v LJ in pa domicilnih prebivalcev. Vsak LJ ve , da so okoli Soće invalidi na vozičkih in da je tu OBVEZNO ustavljanje , na tem prehodu je tudi semafor. Če pa kmetiči ...prikaži veči ne obvladujejo osnovnega , to je svojih avtomobilov, za kar so zaslužni izpitni centri po vaseh širom SLO, pa ne pričakujte , da bodo tako živčni gledali še na pešce.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.