Slovenija
123 ogledov

Manj na slabšem le s. p.

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ondrej 09:00 04.oktober 2013.

    Popoldanski S.P. sem odprl zato, ker nama z ženo z najinima plačama ne uspe prihraniti več kot par sto evrov na mesec, če ni izrednih/nepredvidenih stroškov. Očitno bova ostala v hotelu mama še naprej. Ne razumem logike, zakaj je v ...prikaži več Sloveniji nesmiselno biti priden in pošten. Po vsem kar se dogaja, bom S.P. raje zaprl in se posvetil igranju z otrokom.Našo vlado bi bilo potrebno napokat na vlak in izgnat iz naše čudovite dežele.Ne maram naše države, zelo rad pa imam našo deželo.

  • Ferluci 08:37 04.oktober 2013.

    In mislijo, da bodo pobrali več od sive ekonomije... bedaki!

  • dragec 08:19 04.oktober 2013.

    to je res draga država, požerušna

  • smejka 08:26 04.oktober 2013.

    Ne morem,da ne napišem,pa čeprav grdo:ta država,oblast-sami kr.....Sami naj dajo 70% od dohodka,pa se bomo šli igrice(za razliko,da popoldanci delajo,politiki in poslanci pa ga ser....-se opravičujem prizadetim

  • Avatar čavez
    čavez 10:08 04.oktober 2013.

    Vlada dela na temu da ne bo dobila niti tistega kar je dobila do sedaj, ne vem kje so se te bedaki šolal.

  • heavyd 10:09 04.oktober 2013.

    Ja pa kaj ste vi mislili da se Zokijev pra pra vnuk ne bo vozil z novim mercedesom? Marš delat!

  • Bralec 10:19 04.oktober 2013.

    Najboljše je, da vzamejo kar 100€ od 100€. Je treba žvet tisto armado raznih dr. pa mag. na vladi, ki si jaj....ca praskajo pa nc ne delajo. Denar rabjo za plače, v nova delovna mesta pa ne bo šel. Kaj je že to?

  • YaKo 11:21 04.oktober 2013.

    V Kumrovcu, nje!

  • siteroy 13:42 04.oktober 2013.

    in NE 64 evrov...

  • privat 07:36 07.oktober 2013.

    jaz bom dal 1000€ ...pa naj se debili zadavijo z njimi!! Ta država nima pojma ,posluha,niti pameti da vidi da žaga vejo na keteri sedi!! No da rečemo jo je že zdavnej odžagala in zdaj pada in pada...dokler ne bo ...prikaži več padla na stopnjo etiopije!

  • doktor 21:52 03.januar 2014.

    To kar se dogaja pri nas,je že višek vsega normalnega.Vse ima svoje meje,in ta meja je bila že zdavno prekoračena.V Sloveniji mora prit do vstaje.Parlament je potrebno odpustit.Zaradi njihove neumne, zabite glave, moje telo trpi.In jas imam tega ...prikaži več dovolj. KAJ PA VI ???????

  • siteroy 13:42 04.oktober 2013.

    Dobro, če žurnal zaposluje novinarje ki niso naredili treh razredov osnovne šole matematike potem je to problem. Če še noben od komentatorjev ne zna matematike je to še večji problem. Ampak 6,4 % od 100 je še vedno 6,40 € ...prikaži več (šest evrov, 40 centov) in 64 evrov!

  • Koka 07:32 04.oktober 2013.

    No pa vam je le "kapnal", najprej je treba vzet najšibkejšim , najslabše plačanim, z najmanj pravicami ... Glavno da imajo tajkuni in njim podobne "zverine" dovolj nakradenega denarja, za najmanj 5 generacij naprej !!! Čestitke

  • Maty 09:08 04.oktober 2013.

    Meni nikoli ni bilo jasno zakaj morajo popoldanski s.p. plačevati prispevke za zdravstveno zavarovanje in prispevke za pokojninsko zavarovanje, če pa potem nimajo nič od tega. To se njim ne šteje v dobro. Sam sem ga namreč imel. Meni tako ...prikaži več in tako to vse že plačuje delodajalec. Neka glupa fora. Bolje bi bilo, da bi rekli, da je to nek davek ali kaj drugega, ki gre v skupno pokojninsko blagajno ali podobno. Nekaj plačujem, pa nimam nobene koriti od tistega. Za davek pa človek ve, da tako in tako nima nobene koristi in da je to nekaj, kar se vleče že od stare Grčije in Rima. Pač plačaš davek, da sploh lahko živiš. Neumnost.

  • Damjan Hd 12:37 04.oktober 2013.

    To je čista katastrofa. Naj zagotovijo, da bomo lahko s plačo preživeli, pa ne bo potrebno imeti popoldanskega s.p. tako, da bodo še to tako obdavčili, da se ne splača več. Tudi jaz bom zaprl, ker bodo stroški višji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.