Šport /sport/nogomet
140 ogledov

Maribor - Dinamo tudi na Sport Klubu

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vladek 15:02 24.avgust 2012.

    Ti bi raje imel opankarje v svoji hiši,budalo.

  • puksicd 13:43 24.avgust 2012.

    Torej ali si na stadionu ali pa na siolu ali pa si lahko obrišeš rit. Budale blesave glupe!!!

  • GogoDj23 14:39 24.avgust 2012.

    Prenos bo na HTV2. Če imaš priključeno strešno anteno ni zatemnjeno.

  • atacar 14:40 24.avgust 2012.

    prenosa na hrt 2 ne bo ker ima pravice za torkove tekme na hrvaškem max tv

  • vladek 15:16 24.avgust 2012.

    Še boljš,saj Mariborsko sramote in Zahovića ne bom gledal.

  • Prometej Prinašalec Luči 15:17 24.avgust 2012.

    Tudi sam sem mislil, da bom kot Mobitelov naročnik vendarle mogoče lahko gledal tekmo vsaj prek spleta. A-a. Žal nimam naročenega enega od dveh izbranih paketov SIOL televizije. Hvala.

  • vladek 15:51 24.avgust 2012.

    HRT 2 ne bo prenašal tekme,ker so im iz Slo prepovedali,baje da niso plačali avtorske pravice.To sovraštvo je že postalo ne smešno ampak bolano.

  • Dejan Dejcy 16:00 24.avgust 2012.

    tisti k mate T-2 in mate yugo paket si lahko ogledate tekmo v direktnem prenosu na Radio Televizija Republike Srpeske (RTRS)LIGA ŠAMPIONA: Maribor-Dinamo (Z)utorak, 28.8. 20.35, direktan prenos

  • vladek 16:55 24.avgust 2012.

    najboljša slovenska komentatorja Dejan in Goran Obrez,ha ha ha to sta dva najbolj brbljiva komentatorja,Prvo tekmo sem izklopil ton.

  • Prometej Prinašalec Luči 14:23 24.avgust 2012.

    Glede prenosa na HRT - prejšnja tekma je bila bojda zatemnjena. Ne vidim razloga, da tudi prihajajoča ne bi bila. :(

  • analyzer_1 14:14 24.avgust 2012.

    @Smešni ste:Raje ne uporabljaj terminov, kot je "budale blesave glupe", saj kaj hitro lahko zapadeš v iste skupine zaradi nepremišljenih izjav...Vsekakor je še vsaj nekaj opcij:- spremljanje prenosa v kakšnem lokalu s siol tv-jem- ...prikaži več spremljanje prenosa pri kakšnem prijatelju s siol tv-jem- ogled na HTV2 oz. HTV3 oz. kjekoli že bodo hrvati prenašaliMenda nisi preveč omejen, da ti ne bi uspelo, če želiš seveda, najdi načina, kako spremljati prenos tekme :)

  • bojovi 16:20 24.avgust 2012.

    JJ je spravil Slovenijo na rob bankrota v 2 mesecih. Medtem se je Zoki (preden je JJ prišel nezakonito na oblast) v enem tednu dogovoril z sindikati, to kar Pahorju ni uspelo. To pomeni da je Zoki več naredil za ...prikaži več Slovenijo v enem tednu kot pa JJ v 2 mesecih. Opankar je tisti ki izdeluje opanke. Kaj komentiraš in žališ druge če še ne veš kaj opankar pomeni.

  • izRODEk 14:26 24.avgust 2012.

    Se je že začelo... janša z znižanjem RTV naročnine izčrpava javni zavod RTV Slovenija (in z vplivom vlade na programski svet -večina), ob enem se pa rojeva nova fašistična TV siol ali kaj že, v kateri bodo politično nekorektno poročali ...prikaži več o "uspehih" te fašistične vlade, vmes bodo pa ljudi privabljali z monopolom nad športno in zabavno vsebino - ne pozabite: Telekom Slovenije in vse podružnice (Mobitel d.d., SiOL..) je zgradil slovenski narod. Zdaj si jih pa režim fašističnega samodržca janša prisvaja...Ustavimo Janšizem - zaženimo Slovenijo!NE janšizmu!

  • Prosinecki 15:02 24.avgust 2012.

    Ko sem slišal da je Siol odkupil pravice sem se spraševal kako bodo to speljali ko pa niti nimajo neke širše dostopne TV postaje... no sedaj vem: pač nebodo!Sem naročnik interneta, telefonije in mobitela pri telekomu (TV pa ...prikaži več pač ne), pa nebom mogel gledat tekme/tekem... OGABNO!Če sem doslej zgolj razmišljal o konkurenci, sem sedaj 100% odločen: Telekom od mene ne dobi niti evra več!!!

  • puksicd 15:27 24.avgust 2012.

    Skušaš biti pameten? Potem naj ti napišem, da nobena od besed iz zveze "budale blesave glupe" ni termin. Vse besede pa so del našega živega govora in globoko zakoreninjene tudi v tvojo zavest. Lahko se delaš finega in objavljaš možnosti ...prikaži več za ogled tekem, ki ustrezajo tebi, sam pa sem želel izpostaviti nekaj čisto drugega. Tako - zdaj pa lahko v to skupino umestiš tudi sebe. Pa lep ogled tekme ti želim, pa naj bo v lokalu, ali pri prijateljih ...

  • Alen Andres 14:42 24.avgust 2012.

    Siol ima stalne probleme z nemoteno dobavo internetnega signala. Vsi ki jih poznam so zapustili siol in šli na bodili telemach, t2 ali telesat. Samo še kafič mi preostane :/

  • becar 16:44 24.avgust 2012.

    RTV že kar dlje časa ne prenaša omenjenih tekem, tko da kar se nogometa tiče na slabšem zaradi 10% znižanja ne bomo. RTV pa omenja, da bo programska shema posledično skrčena. Ali je lahko še slabše kot je bilo? Bomo ...prikaži več gledali vedeževanje v živo?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.