Magazin /magazin/vip
671 ogledov

Marijan Novina ženo nosi na boku

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žvižgač 17:21 15.september 2015.

    Ta tetovaža njega osebno dosti ne moti saj jo vidi smo ob ogledalu, do naslednjič pa itak pozabi kako sranje ima na sebi. Bolj se mi smili, če mora zbuditi ob taki faci, saj izgleda grozno. Res pa je, da ...prikaži več ni vse lepoti in s to sliko na sebi samo odganja konkurenco.

  • Swap 07:41 15.september 2015.

    Fuck, zgleda k iz grozljivke, jast bi tozu tega k je to naredu, kaj je to maski al zenska?

  • manch 08:37 15.september 2015.

    To si mora dati popravit.... Tip mu je naredil čarovnico, ne pa ženo!

  • marabunta 10:25 15.september 2015.

    se mi smilijo takšni osebki,......nekatere tetovaže so res pravi zmazki

  • mph 10:45 15.september 2015.

    Ha, ha, ... ravno hotel napisal, pa izgleda prav grozljivo, grozljiv pogled ... a tip še ves ponosen. Še, če bi slika predstavljala tipa, ustvarja nek nelagoden občutek. Baaa...

  • Tone Murgelj 10:53 15.september 2015.

    Itak je po moje velik bumbar!!!?

  • Avatar mike1968
    mike1968 16:40 15.september 2015.

    Noro.....http://www.publishwall.si/igi.scinkavec/post/109340/tattoo

  • Ales Ceglar 20:42 15.september 2015.

    Pametnjakovici, malo precekirajte kdo je Marijan Novina... Pa tud zena cisto OK zgleda, tattoo je pa res malo neposrecen.. Ce njima tattoo ustreza, se mi nimamo kaj usajat tle.

  • puksicd 09:54 15.september 2015.

    Ta tetovaža je nagnusna. Ne vem, kaj ima v glavi ta človek, ampak mora biti hudo bolan.

  • Janez_53 17:13 15.september 2015.

    Ta ženska bi morala zahtevati ločitev, ker se s takšno grozljivo tetovažo mož norčuje iz nje!!! Jaz se zagotovo ne bi upal sleči v javnosti, če bi imel tako spačeno tetovažo na sebi!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.