Slovenija
421 ogledov

Martin Gruden: Od humanitarnega delavca v Iraku do borca zoper Islamsko državo

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozicamurn 11:49 03.avgust 2016.

    Sozalje staršem. Pravi humanist, ki se je boril na pravični strani. Prizadelo ga je da ljudje trpijo in se je boril za boljši svet. Zelo nam je bil poznan in delal je v firmi pacient. Več takih humanistov kot je ...prikaži več Martin rabimo. Pravi heroj! Počivaj v miru. Slava mu.

  • Igor Đukanović 13:22 03.avgust 2016.

    Slava mu.

  • JT_Thomas 13:24 03.avgust 2016.

    Družini in svojcem g. Grudna izrekam moje globoko sožalje. Človek, ki ni mogel več trpeti tega, kaj počnejo skrajneži in se ni skrival za tipkovnico, pač pa je šel tja, kjer so ga potrebovali in poskušal narediti tisto, kar je ...prikaži več prav. Globok poklon temu človeku z moje strani. Žal mi je zanj, takšne ljudi (bojim se, da..) bomo potrebovali doma. Slava mu! Počivaj v miru sonarodnjak!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:36 03.avgust 2016.

    Sam takega boja ne bi zmogel. Vsa čast tistim ki zmorejo.

  • sprehajalec 12:10 03.avgust 2016.

    ."Policija ne razpolaga s podatki o tem, koliko slovenskih državljanov se prostovoljno bojuje na različnih kriznih žariščih v svetu, vse operativne podatke, ki se nanašajo na tovrstni pojav pa temeljito preveri," je še navedla predstavnica Generalne policijske uprave Vesna Drole.<br ...prikaži več />Raje tiho bodi Vesna, pa ne govori, če ti ni treba. Imaš podatke o lokalnih pijančkih za šankom, pa kdaj bodo šli za volan. To pa je vse kar imaš.

  • francl12 15:22 03.avgust 2016.

    no ja, če povzamemo - normalen človek s čustvi se vsekakor ne bi odločil da bo šel pobijat v drugo državo - pa čeprav z dobrimi nameni! Dejstvo pa je da morajo s temi musliji nekaj ukreniti. Tisti v Siriji ...prikaži več so še vedno manjši problem kot pa tisti, ki so prikravsali v EU. Te bi morali nemudoma izgnati - za njih nebi smeli imeti usmiljenja!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.