Slovenija
357 ogledov

Masaker na cesti pri Slovenski Bistrici

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 11:02 15.februar 2017.

    To je zato , ker ni selekcije šoferjev za prevoz specifičnih tovorjev , kot so živali , nafta , jeklenke in kemikalije ! Kako so mislili na temparaturi -1 °C peljati žive živali 120km !! Ja zato so pa ...prikaži več peljali ponoči , da nobeden ne vidi prevoza, ki je proti vsem predpisom o humanem prevozu živih živali ! Kamion je šel pa s ceste verjetno zaradi divjanja podhlajenih živali na kamionu ali pa spanja voznika !Njega sedaj nagega privezat na kason in gremo Miško od Brežic do MB , da mu odpade curakel in še kaj !

  • BorutK 22:02 15.februar 2017.

    Masaker..., kak naslov, grozno. Dokončno sem se odločil, da ne berem več vašega medija, Over and out. srečno

  • Pepe007 11:15 15.februar 2017.

    Verjetno sicer goveda še nisi videl drugje kot na TV, kaj šele, da bi delal z njimi. Govedu -1 temperatura kar odgovarja. Če so živali proste, bodo raje zunaj na -10 kot v hlevu na +15. Za govedo so ...prikaži več veliko bolj kot prevozi pri -1 vprašljivi prevozi pri 30+.

  • KOJAK 11:32 15.februar 2017.

    Ponoči jih vozijo, ker je takrat manj gneče in SO HITREJE na cilju!

  • Pepe007 11:39 15.februar 2017.

    Oziroma tudi zato, da se živali ubije še isti dan v dopoldanski izmeni. Daleč najslabše je, če morajo kje prenočiti, ker je kako normalno oskrbo z vodo in hrano težko zagotoviti. Ker do Košakov ni tako daleč, bi sklepal, ...prikaži več da tovornjak ni bil povsem poln in je še imel par lokacij po poti za obdelati.

  • Božidar Dinič 11:57 15.februar 2017.

    in kaj je cilj recimo čista jeba

  • 3ddfd6b2e80cc1fc0eaa6af8b78a605921e2dd16 14:06 15.februar 2017.

    Uboge krave. Čaka jih samo tako ali drugače, še preden doživijo spodobno starost. Vse je to samo industrija. Ni več spoštovanja do narave in živine.

  • Božidar Dinič 15:46 15.februar 2017.

    seveda čimprej zakol manj stroškov več adrenalina za potrošnike kuj železo dok je vroče adijopamet

  • Štefan Sobočan 19:45 15.februar 2017.

    KATERE ŽIVALI MUKAJO? Kaj delajo koze? Delajo kaće? Kaj delajo ptički'....In naposled odgovor še na vprašanje: Kdo muka? "Krava." V poročilu je zapisano, da se se ponesrečile živali. Ker pa je živali na stotine, površem bralec najbrž ni dognal, katere? ...prikaži veče? Jaz pa sem pameten (Vem: lastna hvala,,,,), zato sem prebral, da so živali m u k a l e in tedaj sem se spomnil na otroški vrtec, ko smo otročički na vpršanje - v naslovu prispevka - "ustrelili": Krave!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.