Šport
22 ogledov

''Massi mi je rekel, da se moram ostriči''

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francek 09:45 25.junij 2015.

    Massi je naredil napako, ko je privolil trenirati razvajenčke, ki iščejo dlako v jajcu in krivijo vse okrog sebe za svoje neuspehe, kdo pa je Massi in kaj je sposoben je pa pokazal z Tino Maze.

  • Papaja Popi 09:02 25.junij 2015.

    In kaj imajo lasje veze z smučanjem ????????????????????????????

  • ficrazom 10:54 25.junij 2015.

    Nič. Imajo pa z disciplino.

  • katkat 11:10 25.junij 2015.

    Nič, imajo pa s tem, da so novinarji to izpostavili in da taki pralci, kot ste vi, vidite samo ta stavek in ne dojamete, da je vzet iz konteksta, ki ga je tudi Kosi verjetno povedal v šali oziroma kot ...prikaži več zanimivost, ostale izjave ste pa pač klasično spregledali. Klikabilnost člankov je pač pomembna.

  • francek 11:10 25.junij 2015.

    Malo poglej rezultate TINE MAZE in jih primerjaj z rezultati razvajenčkov, potem pa komeniraj ne kar tako na pamet, nakladat.

  • katkat 11:11 25.junij 2015.

    Ker ostali naši smučarji, so pa vedno osvajali najvišja mesta ... Tisti, ki zmaguje, ima pravico iskati dlako v jajcu, tisti, ki se pa ne uvrsti med prvih 30. in gre med dežjem raje na toplo, kot pa da bi ...prikaži več treniral ... Naj bo pa tiho :)

  • patriarh 10:52 25.junij 2015.

    Čaki mal, a nista ravno Mazejeva in Massi vedno iskala dlako v jajcu in krivila vse okrog sebe, če ni blo vrhunskega rezultata? Npr. ''agresiven'' sneg, slaba vidljivost, slabo pripravljene smuči, mediji, slovenska javnost, SZS,...

  • jakec1575 11:26 25.junij 2015.

    Fant zganja cinizem, še predno je dobro začel. Ni pa razumel, kaj mu je Massi želel povedati. Novi lasje,novo rojstvo. V glavi. Lahko bi se pogodil, z naredil bom čisto vse, da lahko obdržim svoje lase. Fantje niso lačni zmage ...prikaži veče in zato so tam kjer so. Brez lakote in strasti ni dosežkov. Velja za vsakogar od nas.

  • zdrej 11:05 27.junij 2015.

    Le zakaj so iskali dlako v jajcu? A imaš celotno sliko dogajanja. Po vsej verjetnosti ne, tako kot ostala večina. Na žalost sem v eni večjih humanitarnih organizacij zasledil take nepravilnosti, da je jok! Ne verjamem, da tu, kjer je ...prikaži več denar vse štima tako kot bi to pač moralo. Pri tem timu so bili rezultati in so bile zahteve. A misliš da rezultati pridejo sami od sebe? Nak brate odpade. Rezultat je "seštevek" večih faktorjev. Poleg dela/treninga je še tu kar nekaj stvari. Med drugim tudi karakter, ki določa to "lakoto" po rezultatih in da ne gledaš "preveč" po drugih, saj je treba stisniti zadnjo kapljo koncentracije in moči iz sebe. Zato sem cenil to ekipo. Po moje mi pa med njimi ne bi bilo všeč, ali tako pač je.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.