Slovenija
45664 ogledov

Novorojenček naj bi umrl med porodom na domu

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 22:57 13.september 2023.

    Vse mogoče neumnosti uvozimo od yenkijev in tudi te dule s porodom na domu so novodobna pogruntavščina. Kakor bi bil porod in novo življenje afnarija.

    • Avatar karjola
      karjola 06:29 14.september 2023.

      Včasih so rojevali samo doma, v hlevu, na njivi, v gozdu..... zato so jih ponavadi naštepali po 10 do 15 komadou ker je bila smrtnost velika....

    • Avatar MuškaKokoš
      MuškaKokoš 09:31 14.september 2023.

      Ja potem je prišla televizija in jih je bilo samo še 3 ali 4

  • Pepe007 07:41 14.september 2023.

    Ali policija preiskuje tudi vsako smrt novorojenčka v porodnišnici? Nosečnost ni bolezen, zato "zdravljenje" v bolnišnici v večini primerov ni potrebno. Res pa je, da je tako najlažje organizirati zdravstvo, ker imaš zaposlene na kupu in lahko skrbijo za več ...prikaži več oseb. Pri masi porodov doma bi danes le težko vsaka porodnica dobila usposobljeno babico, ko jo rabi.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 04:31 15.september 2023.

    Kot med.sestra z 35 leti delovnih izkušenj bom rekla, ni vsaka žena primerna za materinstvo. Posebno ne tista, ki otroka žrtvuje za svojo filozofijo ! Zasluži si primerno kazen ker je zavestno odrekla otroku medicinsko pomoč. Naj jo sodniki opozorijo, ...prikaži več da so časi kmetic ki so rojevale doma in na polju passe, vsaj 50 let.

  • Avatar NeumniPes
    NeumniPes 22:15 13.september 2023.

    Zdravstvo v Sloveniji je v popolnem kaosu. Zato ljudje tudi počnejo take traparije. Golob je največji krivec za to stanje. Moje sožalje družini.

    • Avatar Zala
      Zala 22:35 13.september 2023.

      Si se ti včeraj spustil z drevesa ?

    • yana 22:57 13.september 2023.

      Se strinjam da je zdravstvo v totalnem kaosu. Nihče več ne opravlja svojega dela, zdravniki arogantni ..... Sem iskala pomoč na nevrološki v Mariboru, se mi je posmehoval dr. Tilen, češ da sem na meji blaznosti. Bravo za take zdravnike. ...prikaži več. Ne gredi čez svoj EGO ... Če umreš, so pa tako ali drugače zaščiteni. Težki je narediti eno preiskavo, nič ga ne stane, meni bi rešil življenje. Poslal me je pod nujno k psihiatru. Prokleti so.

    • Avatar jate
      jate 05:38 14.september 2023.

      pes...saj pa jo ni ne Golob ne Janša prisilili da rodi doma,sami so se tako odločili....tu nema veze politika

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.