Zdravje
10361 ogledov

"Medicina je tehnika, ki pa z odhodom nima več kot pogrebni zavod"

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 18:32 19.junij 2023.

    Prosnik jim je dal vedeti, da o tem humanem družbenim vprašanje ni odločilno zgolj mnenje zdravnikov in medicine. Vpliv vere, predsodkov, ugovor vesti ipd nimajo v njihovem poslanstvu kaj početi..

  • BenX 19:41 19.junij 2023.

    Zdravniki in pobijanje... Kje smo že to slišali? Njim je popolnoma vseeno koga fentajo, če so le plačani za to! Corona terorizma in "nastavi ramo, je dobro za tebe!" jim ne bo in ne sme biti nikoli pozabljeno!!!

  • Avatar pantani
    pantani 06:38 20.junij 2023.

    Bravo,lepo jim je nalil čistega vina!!!

  • Avatar pantani
    pantani 06:38 20.junij 2023.

    Kje je pa naša vseveda medicinska sestra Ajda,da komentira,saj to se tiče njene stroke???!!!

  • Kmodri 00:17 20.junij 2023.

    Pomislite, pred desetletjem je bila okužba s HIV smrtna obsodba. Če bi imeli evtanazijo, bi se marsikdo odločil za evtanazijo, saj je bilo tako življenje mučno. Potem so prišli virustatitiki in tisti, ki so vztrajali z dotedanjem zdravljenjem so dočakali ...prikaži več odrešitev. Medicina z novimi tehnologijami premika gore. In še nekaj, koliko ljudem so zdravniki napovedali smrt v 6. mesecev so preživeli! Pomislite, povedo vam, še 3-6. mesecev. Marsikdo naredi samomor. No, sedaj bo v lekarni na recept dobil.

  • Pepe007 08:37 20.junij 2023.

    Najbolje, da evtanazijo izvajajo pogrebni zavodi ali jagri. Ampak pogrebni zavod ima prednost. Manj transporta, nižji izpusti CO2, to je danes pomembno. Me res zanima, kdo stoji za to evtanazijo? Predvidevam, da mednarodni proizvajalci smrtonosnih zvarkov. Niso uspeli razviti nečesa, ...prikaži več kar bi lahko registrirali kot zdravilo, imajo pa drug patent, ki se tudi da vnovčiti. Ljudje pa hitro nasedejo, da gre za "humano" dejanje.

  • popokatopetl 18:21 19.junij 2023.

    Zdravniki imajo pri temi evtanazije konflikt interesov.

  • borut08 21:53 19.junij 2023.

    Medicina je neprecenljiva dokler jo politika oz.država ne zlorablja.Tako so mi v UKC.LJ oz.mi je država namerno uničili transplantirano ledvico oz.skrajšali njeno življensko dobo,da bi me ustrahovali,izsiljevali in utišali,ker sem preveč kritičen in glasen do politike ter njej podrejenim institucijam ...prikaži več in zlorabo teh in nasploh gnilega sistema in države kot takšne.Med drugimi je zanimivo kako vsi vedo pa molčijo oz.se bojijo in raje sodelujejo.Glej FB.Instagram Borut Zabret.

    • Kmodri 00:32 20.junij 2023.

      Veliko zdravnikov ima sindrom boga. Pa naj kolegi še tako trdijo, da to ni res. Jaz sem belo kliko zapustil in jim diham za ovratnik..

    • borut08 15:38 22.junij 2023.

      V mojem primeru je to delo države,ki me želi uničiti in utišati in prevaliti krivdo na enega človeka oz.skupinico ljudi čeprav je to delo države in gnilega sistema.Iste laži trosis ti.

  • Kmodri 00:29 20.junij 2023.

    O tem bo odločilo ljudstvo. Pravniki smo dolžni vzpostaviti mehanizem, ki bo onemogočil čim manj zlorab, zdravniki pa vse, da se pacientu, ki je neozdravljivo bolan vse, da čim manj trpi. Država bo propagirala evtanazijo, saj bo več denarja ostalo ...prikaži več v blagajni za politike in zdravnike. Sedaj pa nastopi težava, nekateri pravniki bodo klonili pod težo družbe in politike in zakon bo luknjičast! Nekateri zdravniki bodo zaradi lastnih zablod pošiljali paciente v smrt. Država bo prišparla na pokojninah,

  • Boschtjan Zupanchich 15:28 19.junij 2023.

    NORCI !!! ! !!! ŽIVLJENJE LAHKO DAJE SAMO TISTI, KI GA PODELJUJE, KER JE GOSPODAR ŽIVLJENJA IN ŽIVLJENJE SAMO, NE PA MI, KI SMO SAMO NJEGOVI MAJHNI IZDELKI !!! ! !!!

    • viljem 15:43 19.junij 2023.

      Kdo je tebi dal življenje? Češplja ali penis? To je sedaj vprašanje.

    • Svobodnež 16:05 19.junij 2023.

      Boschtjan, ti še vedno verjameš v pravljice, kot kakšen otrok! Če je tebe bog napravil, bi obenem lahko poskrbel za to, da bi ti znal uporabljati tudi male tiskane črke. Pa malček več zdrave pameti bi ti tudi lahko privoščil, ...prikaži več če si torej izdelek božjih rok.

    • leonardo 16:14 19.junij 2023.

      Boštjan, lahko ti povem, da se človek oklepa življenja dokler je to znosno. Nisem še slišal, da bi se za smrt odločil zaradi ljubega veselja. Ko postane nevzdržno si verjetno želiš samo da bi v miru zaspal - za večno!

    • SlavkoKrizman 16:32 19.junij 2023.

      Boštjan...torej po tvoje smo sužnji brez pravic al kako je to napisano v 2000 let stari knjigi, ker prej očitno ni nič obstajalo...

    • Avatar Zoran
      StarMačk 17:18 19.junij 2023.

      Boštjanček, ti je počutje spet malce zglajzalo!? Sprejetje zakonov, ki bi opredeljevali pogoje za pomoč pri prostovoljnem končanju življenja, bi skoraj zagotovo naletelo na ustavno presojo, kajti v 17. členu ustave imamo jasno zapisano, da je v Sloveniji človeško življenje ...prikaži več nedotakljivo. Zato menim, da bi moral krog strokovnjakov različnih, s tem povezanih profilov, skupaj s pravno stroko in politiko, najprej priti do odgovora, če je tovrstne predloge sploh možno uskladiti z obstoječo ustavo!?

    • Grof 18:10 19.junij 2023.

      Viljam, bolj verjeto golob v žepu

    • Ender3 18:26 19.junij 2023.

      Grof kje si se skrival, ko nam je Gospod pamet delil.

    • Avatar Antikrist3
      Antikrist3 19:05 19.junij 2023.

      Boštjan, a tebe je štorklja prinesla?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.