Magazin /magazin/vip
360 ogledov

Melania spet osramotila Donalda

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ana Kranjc 11:17 24.maj 2017.

    Tolko se pa nisem že dolgo smejala kot sedaj, ko sem prebrala izjavo te strokovnjakinje za govorico telesa. 12 (!) ta poročena in ona ugotavlja, da sta bila prej zaljubljena, sedaj pa nista več. Ma nemoj. Moje detektivsko oko je ...prikaži več opazilo, da si je Melanija šla popravljat lase 20 ene desetink sekunde prej, preden se je je Donald dotaknil. Dol pa tudi ni gledala. Kako naj bi vedela, da jo želi prijet za roko? Tako, I rest the case ! Pišite o meni :)

  • kapibara 09:03 24.maj 2017.

    Naj vsi ti veleumni bralci mimik, povedo še od drugih prisklednikih, katerim niso metali polen pod nogeNaj jima že dajo mir !!Goo Melanija + Donald

  • KOJAK 09:11 24.maj 2017.

    Ob takih nebulozah se je res potrebno nasmejat. Po roki ga je udarila zgolj ZARADI PROTOKOLA....

  • mp5 09:19 24.maj 2017.

    Men se zdi, da se bolj sramotijo pisci takih člankov, pa se še zavedajo ne tega.

  • Zmago 09:22 24.maj 2017.

    Zadetek v polno !!

  • goldhorn 09:42 24.maj 2017.

    S kakimi bedarijami se ubadate..... Očitno je levim silam Trump velik trn v peti.....

  • maresem 14:24 24.maj 2017.

    Uredništvo: Prosim, da ugotovite kdo v mojem imenu všečka (+ -) in to kar pogosto ker vem, da jaz ne. To se pojavlja kljub spremembi gesla. ???

  • Avatar skeptik
    skeptik 07:51 24.maj 2017.

    Zlata kletka je hudič, ko spoznaš, da leta tečejo in da pri vsem bogastvu nimaš nič. Ker bogat je tisti, ki malo rabi in ne tisti, ki veliko ima.

  • Avatar olor
    olor 07:50 24.maj 2017.

    Ojoj, koliko imajo dela s tema dvema.

  • matermila 10:51 24.maj 2017.

    Pa jeb... vas Melania,pustite jo že pri miru.

  • Tupamaros 08:27 24.maj 2017.

    Za dobrim konjem se vedno, zaprekam navkljub, praši.

  • Zmago 10:05 24.maj 2017.

    Oh Leonardo tudi Melaniji si vse bolj všeč. Ko bo iskala svinjo, ki zelo lepo ravna z mehom, bo pomislila .......... na te....... oh Leonardo. ;-))))

  • crniovcar 10:12 24.maj 2017.

    tipično nerazgledan američan.nevzgojeno stvorenje

  • Ana Kranjc 11:18 24.maj 2017.

    ene 20, ne 20 ene, j***** me naglica

  • mph 11:33 24.maj 2017.

    Lepo, Melanija bo posredno omogočala vzdrževati neštete trač časopise po svetu, ljudje pač rabijo plačo.

  • leonardo 08:05 24.maj 2017.

    Oh Melanija, vedno bolj si mi všeč. Saj jes teboj delalkotsvinja z mehom. Zadnji čas, da si mu pokazala,kje ti je mesto. Tisto muckanje pa je Donald kazal samo navzven. Kaj je bilo za štirimi stenami pa nihče ne ve. ...prikaži več Če Trump ne bi kandidiral za predsednika bi se razpletlo tako kot so napovedovali novinarji. Mora pridobiti na samospoštovanju, ne pa da ta človek, ki je mimogrede brez vseh manir, dela z njo kot tretjerazrednim materialom. Bravo Melanija.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.