Slovenija
19 ogledov

"Mi smo slovenska trojka"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Minovak
    Minovak 17:27 17.julij 2013.

    Trosenje levih, mafijskih laži je neizčrpno, da ljudje ne bi pomislili, kako ubupno blizu je tista trojka, ki jih bo spravila v arest. Samo tja spadajo in vemo kdo, to pot pa ne bo Janša. Če bi prišla neodvisna komisija ...prikaži več tujcev na revizijo, bi se zgrozila in vsaj za 20 let rezervirala naše prvo mesto v vsem najslabšem. Zaradi njih je naša prihodnost še bolj črna, kot si mislimo.

  • zavesten 18:55 17.julij 2013.

    verjetno bratusekova rabi srbaka da ji da navodila.to ni grožnja je samo namig da zlovenija je mala,hrvatija je mala,našli vas bomo,grobarje zlovenije.....trojka....mi gre na bruh....mogoče se lahko postavljajo pri svojih ženskah,zlovenija je pa ker 2 mil.ljudi,tatovi proračuna nesposobni in nagnusni...

  • recesija 17:27 17.julij 2013.

    Škoda besed za plagiatorko in Čefurja

  • zavesten 17:02 17.julij 2013.

    to je trojka,k.z brda kjer še ima vedno svojo garsonjero za kliente,primat od nevem kje oz.nihče ne ve pa še en nedefiniran idi.ot,,,,oni so trojka.ko bo res prišla bomo te naše z lopatami lovili ker so pustili da so se ...prikaži veče še drobci zlovenije pokradli....

  • Šemefuky 19:34 17.julij 2013.

    Ko bomo prej ali slej potegnili črto pod to trojko , se bojim, da se bodo še naši unuki za glavo in denarnice držali. Sem mislil, da bolj nesposobnih kot so bili Pahorjevi ni mogče sestaviti, bolj primitivnih in pokvarjenih ...prikaži več kot so bili Janševi ni mogoče najti, sedaj pa vidim, da se je zložila najslabša kombinacija obeh predhodnih vlad. Tako, da nove ali višje položnice raji pošiljaš in tovarne zapiraš in pravice ukinjaš in še marsikaj drugega za svoje počneš, sploh ne rabiš imeti posebnih znanj, samo malo Merkatorjevega marketinga in upokojenega palčka in prvoborca mal vžgeš pred volitvami. In tako še demonstrante umiriš in vse izgleda, da je kot v pravljici. Odstopite nesposobneži, da nezaposlene maturantze in diplomante v parlament izvolimo, bo več novih idej in manj starih vplivnežev pri odločanju. In danes še tistega gnilega podbregarja imenujejo za direktorja a je uporaben le kot mobilna prisluškovalna naprava. Ma jaz bi vse te prasce v klobase.

  • zavesten 19:35 17.julij 2013.

    gnoji so na kupu,res žalost,radodajka z brda,primat ki pravi da je finančni minister in še en ki ne ve kar je pa nihče še ni slišal o njemu.....čudodelni otrok iz maternice bratuskove......navaden odpad,saj ona je nima je navadna jalova ženska.....poden....sem ...prikaži več žaljiv,ja pa ja.....so poden od dna,zafrustrirane ženske,nepotešene v sponosti kot je dejal pokojni rugelj,pa še srbski odpad je.....

  • privat 17:21 20.julij 2013.

    perestrojka je tudi pokopala razum in demokracijo...mogoče so pa oni tudi trojka...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.