Slovenija
125 ogledov

Microsoft vam podarja Windows 10

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e7ffa1739eeecd670989672ef076a4bdd096e04e 01:45 30.julij 2015.

    pojma nimaš kaj govoriš. nadgradnja je zastonj 1 leto, po tem boš moral za nadgradnjo plačat oz. kupiti samostojno verzijo. Pa seveda ni zastonj, moraš imeti licenčne Win7 ali Win8/8.1 zato da lahko nadgradiš v polno verzijo. Nelicenčni Win10 bodo ...prikaži več uporabniško okrnjeni. Ko enkrat nadgradiš licenčni Windows ti licenca ostane veljavna za nedoločen čas. Nevem zakaj je nekaterim ljudem to tako težko razumeti...

  • mph 13:11 30.julij 2015.

    Ko bo denar, bom. :-) Zaenkrat pa ta škatla še dobro služila namenu. Jaz pa sem primerjal W7 z W10 po inštalaciji. No, zdaj, ko sem še malo testiral, bi rekel, da se malo prej pojavi namizje in se lahko ...prikaži več dela, prav drastično pa ne. Vendar sumarno mi ni žal, toliko bolj ne, ker je super vmesnik, sem zadovoljen in še zastonj sem nadgradil swoje W7.

  • Igor Đukanović 21:56 29.julij 2015.

    Dejansko se Microsoft besno bori za ohranitev tržnega deleža. Ko odprtokodni in v osnovi že itak brezplačni operacijski sistem Linux enkrat preseže deset odstotni tržni delež, se bo Microsoft počasi začel poslavljati...

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 22:34 29.julij 2015.

    Pozdravljam vnovično enotno platformo.

  • allstarr111 23:24 29.julij 2015.

    Zastonj my ass, upgrade je zastonj za eno leto, nakar bo treba plačat, kolko ne vem ampak bo treba. Tako da NI ZASTONJ

  • BorutK 23:57 29.julij 2015.

    Problem ni v windowsih ampak v tvojem disku, SSD disk si kupi, naložil gor windowse pa boš vidu svetlobno hitrost.

  • Igor Đukanović 07:49 30.julij 2015.

    Ko bo 10% uporabnikov na najkvalitetnejšem obstoječem operacijskem sistemu (odprtokodnem Linuxu), boš tudi nasvete dobil takole mimogrede, kar med brskanjem po spletu. In Windowsi bodo naglo izhlapeli.

  • neuromouse 08:22 30.julij 2015.

    Odkar uporabljam Linux, nimam nobene želje in potrebe po Windowsih. Vse deluje hitreje in bolj gladko. Pa še vsi programi so zastonj in dosegljivi na enem mestu!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:32 02.avgust 2015.

    Imaš eno leto časa da iz Windows 7, 8, 8.1 nadgradiš na Windows 10 brez dodatnih stroškov. Je pa Windows 10 storitev kar pomeni da boš na neki točki (predvideva se nekje 2-3 leta) moral za Windows 10.1 plačat. To ...prikaži večo ni končen izdelek in sigurno ne bo tko k zdej k si plačal enkrat pa imel potem Windowse celo življenje brez dodatnih stroškov.

  • mph 23:18 29.julij 2015.

    No, na mojem 4 leta starem računalniku sem naredil upgrade, šlo je kar hitro, presenetljivo hitro, ... ampak ne opažam pa prav nobene pospešitve. Najbolj sem upal, da bo manj časa minilo od pritiska na gumb za vklop pa dokler ...prikaži več bo možno normalno delat. Tudi aplikacije ne štartajo niti malo hitreje. Morda pa bi moral narediti čisto inštalacijo ob priliki, da lahko pošteno ocenim.

  • JohnSmith30699 06:46 30.julij 2015.

    Linux ni nobena konkurenca, to je lahko samo Apple, ker Apple ima celoten eko sistem! Veliko ljudi ima iPhone in seveda mora imeti potem tudi Maca...danes se to ne čuti še tako, a v roku 10 let se lahko vse ...prikaži več obrne v prid Appla in MS mora reagirati danes!

  • mph 13:18 30.julij 2015.

    Eh, če rabiš za brskat po internetu, malo office, nimam pripomb, drugače pa povsem neuporabni za npr. otroke, ki bi radi igrali npr. Warcraft, Guild wars, ... pa kot s.p. jasno ni bilo driverjev za njihov čitalnik kartic (in ga ...prikaži več potrjeno ne nameravajo prilagajat), pa moja stara Nokia niti za sanjat za imet njihov suite, so vse neki nadomestki, ki niso bili niti približno isto, od Nokie dobil sicer odgovor, da "zaenkrat" nimajo v planu podpirat Linuxa, ... pa potem, če pomislim, da se mi je na starejšem prenosniku dvakrat sesul tokom let (ja, sem se silil ga uporabljat, ker je tudi meni šel M$ na živce) ... pa na koncu priznam, da me niti malo več ne mika, ga imet kot primarni.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 00:58 30.julij 2015.

    "Vsekakor ljudem priporočam, da svoj operacijski sistem, seveda, če uporabljajo Windowse, nadgradijo" svetuje odgovorni urednik Monitorja.Microsoft sponzorira tako površno trditev?Prej si imel končen izdelek, zdej se bo pa vsakih par let plačeval če boš zadevo še hotel nadgrajevat ...prikaži več oziroma uporabljat. Nevem al bojo zaklenil če ne boš plačal po teh nekaj letih al pa boš brez posodobitev. Je pa treba vedt da bo Windows 10 storitev in ne izdelek. Kar pomeni tekoče plačevanje za normalno delovanje vsakih nekaj let. + tega ima pa Windows 10 še manj kontrole nad samini nastvitvami računalnika. Tako da podobno kot pri politiki: vse se lepo sliš kar rečejo ampak rezultat je pa polomija.

  • mph 13:22 30.julij 2015.

    Besno ali ne besno, poslušam in berem katastrofistične napovedi, kako bo Unix, Linux, iOS, .. poslal Windows v zgodovino ... pa se ni zgodilo nič od tega, nekaj malega je iOS pridobil, Linux je tam, kjer je bil (govorimo o ...prikaži večo navadnih računalnikih, ne serverji), Windows pa je še tedno približno tam, kjer je že zelo dolgo. Žal druge izbire pač ni za večino kot WIndows, še Munchenska uprava je po par letih projekta obupala in se vrača na Windows in aplikacije.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.