Slovenija
22 ogledov

Ministri SDS v bran Janši

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sia 20:18 12.januar 2013.

    "Podpiramo predsednika vlade Janeza Janše"oziroma"Podpiramo korupcijo"

  • stela 07:28 13.januar 2013.

    Černač, gorenak, vizjak in turk.....valda ga podpirate, sej plača ministra ni tko slaba, pa kompetenc imet tud kar nekaj....bruh

  • krtina 20:02 12.januar 2013.

    Ministri v podporo janši.Ja kaj pa naj drugega. Adijo janša - ADIJO MINISTRI. Nič pametnega niso naredili za državo - toliko neumni pa spet niso, da ne bi posrkrbeli za lastnor.

  • Stolp 20:07 12.januar 2013.

    Točno tako: kdor hoče novo vlado naj prevzame odgovornost!

  • jakec1575 03:22 13.januar 2013.

    To ni wii igrica. Popravnega izpita ne bo. Dlje, ko bodo primadone vztrajale na svojih kapricah, bolj bo bolelo. Neplačan voznik nima kaj izgubiti.

  • Zvonko Bohar 12:48 13.januar 2013.

    SDS+JANŠA-GOTOVI STE-GOLAZEM

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 23:30 12.januar 2013.

    Haha najboljsi komentar!

  • siesta 22:33 12.januar 2013.

    In kaj potem če ga ministri podpirajo?.. Bom še jaz ne plačeval davke, soproga pa me bo podpirala, če pa to ne bo dovolj močen argument za davčno, me bodo podpirali še starši, stari starši, otroc in vsa ostala žlahta ...prikaži več do 6 kolena.,, Res nas imajo za bebce....

  • jakec1575 03:18 13.januar 2013.

    Vse se je začelo s tvitanjem! A začnimo na začetku. Z obrazi. Občutek protestnikov , da se obrazi že 20 let ne menjajo, je varljiv. Z zadnjimi volitvami se je zamenjalo precej obrazov. Res pa se 2 obraza predsednikov strank ...prikaži več še nista zamenjala. Obraza g. Janše in g. Jelinčiča (izven). Tudi obraz g. Jankoviča zaradi 20 letne kontinuitete pojavljanja v medijih od "predsedovanja" Mercatorju iritira. Je še nekaj drugih obrazov. In je tudi nekaj obrazov, ki bi radi nazaj v soj luči. Problem teh fantov ni v tem, da ne bi znali ustvarjati, ampak, da vedno zraven še malo režejo zase, pa za familijo, pa za prijatelje itd. Če pa že ne režejo, pa se požvižgajo na sistem pravil, ki so bila ustvarjena z namenom. Obnašanje članov strank dveh grešnikov je alarmatno. Ne vidijo? Nočejo videti? Niso brali? Ali enostavno ne morejo zaobjeti problema, ker so del njega? Ker dober alfa samec je "jači od sudbine" in poskrbi za člane svojega krdela? Znaki mafijske strukture? In vsi, ki so zunaj krdela ne razum

  • jakec1575 03:20 13.januar 2013.

    So enostavno zombiji. Nevarna razmerja. Državne gate pri kolenih. Pa se vrnimo k tvitanju. Ta medij je interesanten, a tudi nevaren. Briše mejo med branjevsko in šankovsko komunikacijo ter institucionalno govorico. Briše mejo dostojanstva in spoštovanja nad inštitucijami in posamezniki. ...prikaži več Nobena državna inštitucija ali bog ne daj kakšna stranka, če ji je kaj do preživetja, ne more in ne bi smela govoriti o večno belih in rdečih ali kako drugače drugačnih na vsak neprimeren način. Predvsem pa si ne bi smela privoščiti žigosanja svojih državljanov, kakršnikoli že so, preko takšnega medija, kot je twitter. Mej so padle. Tu smo, kjer smo. Dolžnost izbranih in voljenih ni, da ovekovečijo vsak trenutek mentalne diareje, ampak da s pravo mero taktnosti v javnost spuščajo klesane gradnike medijske realnosti na dolge proge. O državljanski odgovornosti se ne govori in razpreda, ampak se jo gradi. In z njo tudi državo, ki bo v službi naroda. Za preživetje majhnega naroda v globalni godlji gre. To

  • stela 07:33 13.januar 2013.

    Kar se tiče komunikacije s tvitanjem oz. po slovensko ščebetanjem:)).... Jah, me zanima kolk resnih politikov komunicira na ta način in pokeg tega še piše bloge....matr majo časa...

  • Merkava4 00:06 14.januar 2013.

    Kakšna pedrska slika - tipično za 24 ur! Mene bi blo sram...Drugače pa - JJ v pondelk sesuj vlado, pa pust da šalabajzarji zajebejo stvar do grškega scenarija - potem me pa zanima, kdo se bo sploh še upov v Lj????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.