Zdravje /zdravje/aktualno
713 ogledov

Kriv je "določen ceh zdravnikov"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:42 29.november 2017.

    Največja bolnica je Cerarjeva spletična Kolarjeva ! Obvezen pregled mednožja je nekoč priporočal Rupar svojim kolegicam v poslanskih vrstah ..............tudi danes to velja .

    • Avatar Leon
      Leon 13:47 29.november 2017.

      Spomnim se pacienta iz Gorice ,ki je v brezupu in zaradi stanja svoje bolezni umoril zdravnika ? To je bila napaka ,saj je tudi zdravnik bil žrtev sistema slovenskega zdravstva . Tam bi moral začeti .

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 12:45 29.november 2017.

    Vsi pametni, čakalne dobe pa vedno daljše. Niti to se ne morejo dogovoriti, kdo je za kaj odgovoren (in posledično kriv). In mi jim dajemo plačo???

  • borut08 13:57 29.november 2017.

    Ce imas dovolj denarja ni problema mal podmazes pa si takoj na vrsti seveda,ce ga imas.Nazalost je tudi v zdravstvu polno korupcije jaz ze 3 leta hodim oz.ne hodim na preiskave za transplantacijo ledvice in zavlacujejo v nedogled med tem,ko ...prikaži več je moje zivljenje odvisno od aparata.

  • stary1 09:26 03.december 2017.

    NAPRED TIFUSARI je rekao BOŠKO BUHA ob porušenem mostu na Neretvi in popeljal bolnike v deroćo Neretvo ...in tifusarjev ni bilo več,,,Živel tovariš TITO

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.