Slovenija
12 ogledov

Ministrstvi: Ponujene so bile številne rešitve

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Koka 18:19 06.maj 2015.

    Včasih tud penicilina ni blo, pa so ljudje za brez veze umiral ! A se ti ne zdi, da smo pa le par korakov naprej od "včasih" in si naši najdražji, zaslužijo dostojno zapustiti ta svet ?!!!

  • patrijarh 17:32 06.maj 2015.

    Včasih takih hiš ni bilo,pa so glih tko umiral.

  • kapibara 09:21 07.maj 2015.

    Pred časom smo za prejšnega prisklednika iznašli opis: POLŽ LAZAR rdeč- pritlehen- sluzast- brez hiške.. kako bomo pa tega "ožigosal"

  • Koka 18:24 06.maj 2015.

    G Pahor pa ni vreden , da ga pes poščije !!! Za afne guncat je dober, ko je pa potrebno obljube izpolnt, je pa nenadoma neviden, prozoren, brezjajčen, jebivetrski ...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:42 07.maj 2015.

    Ma to mi je res neki čudno no...tok enih ponudb za financiranje pa nobene sprejete...med temi ponudbami bi bila ena ok če ne bi spremenil registracije društva..pa kdo se zdej tle zafrkava no? Jankovič je financiral to ane? Mislm MOL...Mogoče ...prikaži več je Hospic zanalaš sprejemal donacije češ mi delamo nekaj dobrga...zdej bojo pa zanalaš zafučkal Hospic zato da ga bo dobil v roke nekdo ki bo lepe denarce z njim služil. Sigurno je neki na tem ker drgač ne vidm smisla zakaj ne bi sprejel niti enga od financiranj. Res ne vidm..po moje je že od začetka ves namen Hospica to da bo nekdo lepo služil pod krinko dobrote.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.