Magazin
82 ogledov

Miran Stanovnik: Polovico šova sem bil na protibolečinskih zdravilih

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tecumseh_1975 09:23 06.september 2016.

    tipičen predstavnik tistih, ki so že celo življenje priklopljeni na državne jasli. To je slovenska javna uprava, in zato smo tako v kurcu kot smo. Si predstavljate da gre direktor podjetja še malo tako vmes na Filipine za voditelja v ...prikaži več v eno TV pizdarijo? Verjetno nebi bil več dolgo direktor... V "pravem" podjetju seveda.. v državnih in paradržavnih bi se vrjetno dalo kaj zmenit

  • Papaja Popi 08:48 06.september 2016.

    Me pa res zanima, kako se zlomi meniskus ?

  • Tupamaros 08:58 06.september 2016.

    Mene tudi.

  • dragec 14:40 06.september 2016.

    a ni on župan??????

  • Lavdan 16:01 07.september 2016.

    Uboga občina in bedasti volivci. Tip je večni otrok in avanturist, ki se igra za državne denarje. Če bi se kaj cenil ne bi šel na Filipine preganjat neke odbiteže, da z nosovi rijejo po pesku.

  • Zan Marega 13:05 06.september 2016.

    wow.tip še v življenu ni delal...glumi avanturista a zaposlen je v vojski...seveda ga tam niso videli še nikoli....plača pa lepo vsak mesec sede....taprav parazit.....

  • primoz.g 19:23 06.september 2016.

    to pa niti slučajno ni res, Miran je zaposlen v vojski od mislm da leta 95 ali kasneje, prej je bil gostinec je imel en zelo znan lokal v LJ nekje malo pred vojno do nekje 93 leta, mislm da ...prikaži več je postal vojak ko je začel dirkat na paris dakar, pač športnike zaposlijo večinoma v policiji ali vojski, to je praksa posvsod tudi v italiji (alberto tomba recimo je karabinjer) Ga poznam osebno pač sem bil reden gost lokala :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.