Magazin /magazin/vip
36097 ogledov

Bogat ljubimec: Toliko tisočakov je stal nakit, ki ga je dobila Mirela

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 07:32 03.oktober 2017.

    Prava kesp.... ji je moral certifikat pokazat... bruh...

  • perhan63 10:11 03.oktober 2017.

    sej bo plava pa brez zob prjokcala nazaj..

  • mižimaži 08:25 03.oktober 2017.

    Pa kdaj se boste že nehal ukvarjat s to nedofukano sponzorušo...in ji delat brezplačno reklamo ???

  • Klementina8 11:43 03.oktober 2017.

    Je nikoli ne konentiram,ker mi je odvratna,ampak bom naredila izjemo:ta prav moski se sploh ne bo dokazoval z nekimi certifikati in koliko stane.Ze tukaj se vidi njegova ciganska mentaliteta. In ja,odstevamo dneve,ko bo nicvredna kurba prijokcala nazaj v SLO.Upam,da ji ...prikaži več bo dal cigo dobro lekcijo in max nabutal,ker si res zasluzi Ne bo vec dolgo trajalo,bo tudi v modricah.Tik tak,tik tak,......

  • Kojak 09:20 03.oktober 2017.

    Keš pičkaaaaaaaaaaaaaaaaa

  • pje 08:34 03.oktober 2017.

    Pitam jas toto hulbendrašo? Se zaveda ke leta ji letijo neje več rosno mloda, kdo de jo na stora leta gleda misle ke tote jene princ ali kere druge mogoče jene deca? Pa ja brco hulbendraše v rit pa adju.

    • ECKING 11:21 03.oktober 2017.

      kaj ce bi sel se mal na ucne ure slovenscine?!

  • Klementina8 14:53 03.oktober 2017.

    He he,verizica me spominja na tisto kovinsko vrvico ,kjer je pokrovcek za kopalno kad pritrjen,se pri starih kadeh ali umivalnikih.Obesek pa je vsecen.Ampak ga bo drago placala.Jao,s cigotom se specat,to pa moras bit res retardiran.Se upam it stavit,da bo pocilo ...prikaži več ze pred novembrom.Kot sem rekla,tik tak,tik tak,

  • dragica50 15:11 03.oktober 2017.

    Pocakajmo toliko casa da Zorana Andrić rodi, potem bo odletela, saj je ocitno da jo ima samo za svoje potrebe, ker ona ni zenska ki bi bila za taksnega moskega, je prekratke pameti in tudi prestara ;) Sicer pa ni ...prikaži več pomembna, vazno je samo da se jo je slovenija resila in da ne prijoce nazaj ko bo spet dobila batine, kar je ze vnaprej znano da jih bo dobila. Bolje da gre v Parove, da nam spet pripravi kaksne pikantnosti, da se bomo imeli na cem naslajat in da bo Žurnal imel kaj pisat.

  • dd 12:46 03.oktober 2017.

    Ob nakupu diamanta, vedno dobiš zraven certifikat. To ni nobeno vzvišeno važenje. To je potrdilo o pristnosti, da ni ponaredek.

    • kapibara1 17:56 03.oktober 2017.

      Ga pa ne kažeš naokoli- eni sponzuraši.. i to ti je lako falsifikat u srbiji -dapaĆe

  • miki1234 08:07 04.oktober 2017.

    Tole ne zgleda vredno 10 čukov, ampak bolj kakih 200€ s turške tržnice. Pa tudi sicer na certifikatih ne piše cena ampak je le potrjena verodostojnost materialov in proizvodnje. Verjetno ji je pokazal račun od česa drugega :)

  • smejka 16:11 03.oktober 2017.

    Dragica50. o tej baburi pišejo vsi, ne zgolj Žurnal.In očitno vam odgovarja, sicer ne bi brali in komentirali.Po komentarju sodeč veste vse o njej in lahko predvidevate.Poskrbljeno bo za vas, brez skrbi.

    • mižimaži 16:21 03.oktober 2017.

      kwa je fafa-smejka ?....a zdej že groziš ?

    • smejka 18:37 03.oktober 2017.

      Mižimaži...nihče nikomur ne grozi, se pa neokusno izražate.Me pa moti, če nekdo piše neresnice.Povsod se piše o tej Mireli, in to zato, ker beremo- pa če vam je prav ali ne.Dokaz za to so tudi ti komentarji.Torej ne stresajte nejevolje ...prikaži več na časopise, spletne strani in novinarje.Pa lep dan :)

    • mižimaži 19:06 03.oktober 2017.

      Smejka...sej bi tebe tud strsu...na harda...iz gat...

    • smejka 19:56 03.oktober 2017.

      Mižimaži....brihta :)

    • mižimaži 07:03 04.oktober 2017.

      @smejka...mi ga potegneš ???

    • smejka 14:55 04.oktober 2017.

      mižimaž...sledi prijava

    • mižimaži 15:20 04.oktober 2017.

      @smejka...a boš prijavila kar v moj mikrofon ? ha ha ha ha ...

  • gardino 15:37 04.oktober 2017.

    Obvestilo o nizkih obrestnih kreditih in ponudbi za financiranje. Ali so vas zavrnile številne banke? Ali potrebujete financiranje za konsolidacijo vaših dolgov? Tu smo, da vam pomagamo, da bi našli ustrezno rešitev za vaše težave. Tako nudimo posojila zainteresiranim posameznikom ...prikaži več z nizkimi obrestnimi merami od 3% do 3,5%. WhatsApp: +330675086165 davidlarsonfinance@gmail.com davidlarsonfinance@gmail.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.