Slovenija
14 ogledov

Mišič: Sem proti političnemu kadrovanju

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Darko 18:27 28.avgust 2013.

    NIHČE SE GA NE BOJI. Samo nihče se ni vprašal kakšno izobrazbo ima za to mest, zakaj ni javnega razpisa.KDO SE DELA NORCA?

  • Avatar mike1968
    mike1968 18:31 28.avgust 2013.

    jaz pa pravim, da naj se mu da možnost..ne vem zakaj ne?

  • chamil 19:20 28.avgust 2013.

    Kakšno idiotsko ime je to?

  • Šemefuky 19:22 28.avgust 2013.

    To Miško to mi deli. Dino Klobasa te ma rad, Zoki te ma rad, Popo te ma rad, za Alenčico se pa še mal potrudi, da te vzljubi in vzame za svojega otroka in bo ponosna nate. Miško tebe voli ...prikaži več Ive ali ti Iveta nečeš, za Zokija iz Mercatorja ti umret češ.

  • Veteran 19:29 28.avgust 2013.

    Nihče se te ne boji Miško, kvečjemu je prisoten strah glede tvojega roparskega pohoda na Luko Koper in to skupaj s Popovićem, Jankovićem in še kakšen prisklednik se bi našel. Kar se tiče delavcev pa vsekakor se ne strinjajo s ...prikaži večs tvojim imenovanjem oz. strinjajo se nadzorniki, ki predstavljajo delavce, vendar samo zaradi svoje koristi in tudi slednje bi potrebno zamenjati.Kar se tiče Popoviča pa bi morala biti on in Aldo Babič obsojen ne pa Časar!!

  • feferon 19:44 28.avgust 2013.

    Vsi skupaj ste dvoličneži! Kar se mene tiče naj pride tista trojka in vam pokvari plane.Ne zaslužite si niti evra za svoje delo v parlamentu.

  • colibri 19:46 28.avgust 2013.

    GAŠPAR GAŠPAR IMA JAJCA. DA SE V LUKI ROPA VSEPREK PA JE LE DOKAZATI TREBAIN KRIVCE NA VISLICE. UPAM DO MU USPE V KOLIKOR SE SAM NE BO LOTIL PLENJENJA.

  • ac-dc 20:04 28.avgust 2013.

    Kdo se boji Gašparja? Ne vem.Bojimo pa se Lukavega Mišića, ki mu bodo iz ozadja dirigirali izkušeni (znani in neznani) dolgoprsteži z računi na Kajmanih in Cipru...

  • Avatar roksa
    roksa 18:44 28.avgust 2013.

    Miško, pa saj se te ne bojijo, vejo pa da boš delal "pizdarije"!!!!Prvi feler boš naredo, ko boš lupo Jankovićevo moćvirnato nićvredno zemljo v Ankaronu za kaki milijon, dva "ojrov"!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.