Slovenija
91 ogledov

"Mislim, da je bila videti prisrčno"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jaki 15:14 23.avgust 2012.

    "Monikinih prsah"??? analfabet!

  • dragec 15:22 23.avgust 2012.

    Bizgec, preveč se ukvarjaš s pravopisom!!!

  • Lavdan 15:24 23.avgust 2012.

    Kakšno spoštovanje zastave kot državnega simbola je to, če si lahko vsaka šema vanjo obleče svojo rit.

  • bojovi 15:29 23.avgust 2012.

    Edino kaj me moti pri tej obleki je to, da ni dekolte bolj globok.

  • jaki 16:12 23.avgust 2012.

    potem je pa bolje, da pišeš kot doma- kao što govoriš...

  • izvedenec 18:33 23.avgust 2012.

    seveda jo bom volil, čudovita dama

  • KOJAK 18:48 23.avgust 2012.

    Ma včeraj sem gledal to karikaturo. Niti ne zna povezano govorit, SPLOH pa NIMA POJMA kaj dela predsednik. Letošnje volitve so spet cirkus, pogrešam samo še Murkota in LaToyo pa bi mel skoraj novo Kmetijo.

  • deželan 17:31 24.avgust 2012.

    Glede na to kar so predsedniki storili za nas do sedaj in kakšna pooblastila imajo in katere ne izkoristijo je gospa čisto dober kandidat .

  • Žurnalček 10:12 07.november 2012.

    Gospodična očitno ni zbirala podpisov na pravih lokacijah. Ga ni kerlca u Lublan, k ji neb podpisu. Da mi je sam vedet kje je zbirala podpise ? Zgleda da pr gejih !

  • dragec 14:40 23.avgust 2012.

    Kdo ugiba je neumnež. Boljše je, da vidim grb na Monikinih prsah, kot na obleki JJ.

  • dragec 14:57 23.avgust 2012.

    Še enkrat se oglašam, Monika je naše edino upanje, garant imamo odprta vrata v svet financ, bomo izrazito prepoznavni, vsi impotentni predsedniki držav bodo blentali v našo lepotičko, očarala bo tudi Merklovo. Zdaj pa primerjajte z enim Turkom, Borutom, ...prikaži več Zverom in drugimi neresnimi kandidati. Monika je UH!!!

  • Dusan Lesjak 19:00 24.avgust 2012.

    Pozdravljeni .....! Prebiram vaše komentarje tu gor nevem res ne će se nekateri res ne veste obnašati kot so vas starši naučili ....Mene osebno nič ne moti če si je Gospa Malešič dala sešiti tako obleko saj pa z tem ...prikaži več ni kršila ne Ustave R.Slovenije in ne nobenega kazenskega zakonika. Čemu tako mislite in nekoga primerjate z šemami in z karikaturami a ste vi slučajno MANIKENI ?Lepo petkovo popoldne vam vsem želim ....!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.