Svet
19 ogledov

Mladim 2700 evrov, da ostanejo doma

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eosss 10:53 11.november 2016.

    Jap, pametno, samo je pa treba sedaj še za službe poskrbet, ne pa da se bodo morali mladi vozit 50km ali še več do neke kolikor toliko normalne, perspektivne službe...

  • ode 08:48 12.november 2016.

    Če si v tujini, kjer se cedi mleko in med: kar tam ostani in nazaj nikar ne hodi.

  • ode 14:31 11.november 2016.

    Ne! Vsi mladi bi morali pred odhodom v tujino povrniti vse stroške šolanja, ki jih je krila država. Govorim za Slovenijo.

  • Ferluci 20:09 11.november 2016.

    Bedak!

  • ode 08:36 12.november 2016.

    Za tvoje šolanje država ni porabila niti ficka. Si že "pameten" prišel na svet.

  • ode 08:44 12.november 2016.

    Enkrat bo treba urediti financiranje šolstva s strani države. Moralo bi biti tako: kdor se želi šolati na državne stroške, naj podpiše pogodbo, da bo šolanje dokončal in prvih 10 let delovne dobe dosegel v Sloveniji. Sicer v obeh primerih ...prikaži več sledi vračilo šolnine z obrestmi.

  • mima-šiš 17:30 11.november 2016.

    No, da se ne boš razpoču od foušije. Mene je Slovenija izdrilala do perfekcije, plačujejo me pa tujci 5x več. Kot prvo - sam sem kri scal in garal kot živina, medtem ko je 99.99 % drugih počivalo. ZAradi mene ...prikaži več lahko povrnem tistih nekaj tisoč evrov če ti bo kaj lažje pri duši. Osebno pa podpiram vsakega sposobnega mladostnika da se znajde kar najbolje pa kjerkoli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.