Slovenija
246 ogledov

Mobilnost v praksi, ne v lepih besedah

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Igor Đukanović 19:12 19.september 2014.

    Živim v Mariboru in analiza zame je malenkost bolj kompleksna. Po najbližji poti (ki za kolo je, a za avto ni optimalna) imam do službe pet kilometrov, medtem ko avtobus prevozi skoraj še enkrat toliko. Ko smo ostali brez službenega ...prikaži večga parkirišča, so mi ob predpostavki, da hočem parkirati zastonj, vse tri oblike prevoza vzele približno enako časa. Avto je najbolj stresna oblika, kolo najbolj zdrava.

  • Smesko 17:42 19.september 2014.

    V vsakem primeru je treba avto imeti (skupaj z registracijo in vsem ostalim), ker večkrat na teden (ali vsaj mesec) je treba v trgovino vsaj po živila in s tem romati na avtobus je grozno (včasih celo nemogoče). Poleg tega ...prikaži več je tukaj izračun za 1 osebo, kaj pa če se vozi v službo več ljudi z istim avtom - na avtobusu mora vsak posebaj plačati, z avtom si strošek lahko delijo...

  • mitjap 23:36 19.september 2014.

    jaz sem si kupil torbe za na kolo in poleti s tem opravim vse nakupe..če je potrebno kam dlje pa veselo s skuterjem..ko je mrz se pa bl oblečeš

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.