Magazin /magazin/vip
234 ogledov

Morija k sebi povabil sam Richard Branson

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • antitrust 15:46 20.december 2014.

    Seronja

  • tecumseh_1975 13:12 20.december 2014.

    jaz sem bil enkrat prisiljen poslušati njegovo nakladanje in alhko rečem le da je nategun.

  • Avatar roksa
    roksa 13:39 20.december 2014.

    Toti Mori je prevarant in delomrzneš!!!!!!!!!!!

  • depresija 17:26 20.december 2014.

    Bob Rock..

  • hubertfast 06:26 21.december 2014.

    Meni ni napačen, je pa res da ga osebno ne poznam.

  • krtina 09:25 20.december 2014.

    SMILJAN MORINe vem če se z motivatorstvom ukvarja res že dvajset let. Osebno pa sem ga spoznal, ko je bil nepremičninski agent. S punco sva iskala stanovanje. Med vožnjo na ogled tega stanovanja, je razlagal, da ne misli delati ...prikaži več osem ur (ali več v službi). On bo smučal poleti in se kopal pozimi. Zelo velikootezno je opisal svoje nič skromne načrte. Napravil je vtis na oba. Ko pa sva s punco videla stanovanje, sva tudi ugotovila na kakšen način.Po njegovih besedah je našel ravno primerno stanovanje za naju. Glede na pogovor v avtu, sva si obetala, da imava res srečo, da sva naletela nanj. Ko pa sva videla hišo, naju je zmrazilo. Hiša je bila na samem ob gozdu poleg velikanskega gnojnega kupa, prostori so bili v prvem nadstropju podobni opuščenim šolskim prostorom ali pa samskemu domu. Pohištvo pa nabrano iz celega sveta. Midva pa sva iskala stanovanje za mlado družino, ki pričakuje otroka. Človek, ki je pripravljen ob vsem naštetem, ali kot pravijo Srbi (ima

  • krtina 09:29 20.december 2014.

    ... nadaljevanje komentarja Človek, ki je pripravljen ob vsem naštetem (ali kot pravijo Srbi - ima obraza) pokazati tako sramoto, je za naju pacek. Lahko je motivator celega sveta, midva ga bova sodila po tistem groznem dnevu, ki ...prikaži več mi še sedaj po tolikih letih, zbuja gnus in jezo - in odpor. Fuj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.