Svet
18 ogledov

Moška nista želela odstopiti sedeža invalidki

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 20:51 22.september 2016.

    To je pa rezultat novodobne vzgoje - nevzgojena smrkad, naduta in egoistična in takih je vse več tudi pri nas. To se bo še kako obžalovalo.

  • wizeman 07:39 26.september 2016.

    Že kar okrog 30 let nazaj, sem se z avtobusom peljal iz Nove Gorice do Ljubljane. Vožnja je trajala okrog 2,5h, ker smo stali v vsaki vasici. Vso pot sem pstal na eni nogi, opirajoč se na berglje, ker sem ...prikaži več bil dva dni nazaj operiran zaradi zlomljenega gležnja in noge nisem smel niti položiti na tla, kaj šele obremenjevati. Zraven mene pa sta sedeli dve nuni v 40-ih letih in vso pot pobožno (sede) premolili, tako da me seveda v svoji želji po všečnosti Bogu nista opazili. Toliko o današnjih nevzgojenih smrkavcih (kar seveda drži kot pribito).

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:11 22.september 2016.

    To je rezultat nesposobnih staršev k ne razumejo kako se vzgaja. Večina jih zna sam kričat al pa jih crklat do onemoglosti. Neke zdrave sredine pa ni. No pa sej niso vsi starši slabi; sam včasih taki smrkavci niso pršli v medije.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.