Slovenija /slovenija/crna-kronika
26 ogledov

Mrtvo pijana vijugala po cesti

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BorutK 14:35 22.februar 2016.

    Moraliziranje je glavna hobi tema Slovencev, sploh takih v "zasluženem" pokoju, kajneda Janez? Ko ste bil pa mlad ste pa veselo donkal iz zidanice pijan k ni bilo nadzora, zdaj pa solite pamet vsem drugim. Hvala, ne.

  • maneken 13:39 22.februar 2016.

    kdo pa je lahko cel dan na traktorju ne da bi kaj spil...

  • Janez_53 13:51 22.februar 2016.

    Ravno zaradi takih, kot si ti, ne pridemo nikamor! Ker vam je nadzor policistov NADLEGOVANJE!!! Me zanima, če bi razmišljal enako, če bi ti pijani voznik povozil katerega od tvojih bližnjih!

  • Janez_53 13:54 22.februar 2016.

    Mene takšni, ki zavestno ogrožajo le svoje življenje in se kotalijo zaradi alkohola po pobočjih, ne skrbijo preveč. Zaradi mene lahko to počnejo mrtvo pijani. Dokler ne ogrožajo drugih, nedolžnih!

  • BorutK 14:36 22.februar 2016.

    Bogi nedolžni, kaj pa otroci v afriki, k kopljejo diamante v nezakonitih rudnikih?

  • Avatar Leon
    Leon 14:43 22.februar 2016.

    Gospa je razočarana nad pravno državo in na tak način protestira !

  • Ferluci 22:47 22.februar 2016.

    Pličanič vozi traktor?

  • BorutK 13:43 22.februar 2016.

    Kam smo pršli, človk še enga pira ne more več spit brez da bi ga nadlegoval na vsakem kilometru...

  • Avatar Leon
    Leon 14:47 22.februar 2016.

    Pijan,pijana,pijani...............kaj pa gospodarska rast Slovenije ,ki ste jo prejšnje tedne venomer gonili ?Očitno se nekaterim lobistom mudi s sprejemom zakona o obvezni namestitvi frulice v avtomobile ! To so stari triki lobijstov.

  • Žurnalček 14:07 23.februar 2016.

    Borut @ Si ti mal ausglajzu ? Če se ti tako smilijo drugi po širnem svetu , hodi nag , kajti vse to kar imaš na sebi , so naredili tisti revčki z 20 $ na mesec

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.