Slovenija
15271 ogledov

Muhammed Ali Isik v Ljubljani želel ustanoviti šolo, a ga je ministrstvo zavrnilo

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 09:09 24.avgust 2017.

    Poučeval angleščino na Kosovem ... šip*tarija že od naše osamosvojitve zahrbtno in počasi steguje kremplje po naših dobrinah. Radi bi vrtce, šolo, Medreso... Janičarje bi vzgajali kar v Sloveniji. Šip*ci bi želeli, da bi se deca učila albanski jezik, ki ...prikaži več bi počasi postal drugi uradni, kot je v Makedoniji, da se zrinejo v parlament in ženskam nataknjejo cunje na obraz. Bojte se piš*cev, begunce ne zanimamo.

  • ode 08:14 24.avgust 2017.

    Za teror rojeni, za teror vzgojeni...bi napisal Cankar

  • Avatar čavez
    čavez 08:00 24.avgust 2017.

    Tako muslimanska golazen prevzema nadzor, to je treba na vsak način preprečit vendar pri tako luzerski vladi je to nemogoče.

  • wolf.ata 10:42 24.avgust 2017.

    vse te šole ukiniti,samo uradne javne šole,to se eni šipci in muslimanska golazen počasi steguje po prevladi v SLO in počasi izpodriva naše Slovenske vrednote,saj ne slišiš več Slovenske besede po trgovinah itd.,sami šipci in ostali iz bivše juge,ki so ...prikaži več že po 20-30let tu pri nas pa še ne znajo-nočejo govoriti Slovensko,celo nekateri bi želeli kar imeti status manjšine pa to,barabe,vzeti državljanstvo vsem,ki ne govorijo v javnosti Slovensko,pika,vrni se JANŠA, Z.JELENČIČ in ostali desni na oblast

  • Klementina8 11:38 24.avgust 2017.

    Pa ne vem,zakaj tako povelicujete to muslimansko golazen in vse te iztrebke,ki ne spadajo v slovenski prostor.

  • Onlytime 22:19 24.avgust 2017.

    Še tega nam je treba, ja. Ne mi rečt, da šola ne bi bila muslimanska. Pa še kako hitro bi postala. Ne rabimo mi šol, ki nam jih ustanavljajo Turki. Dovolj imamo šol, ki smo jih ustanovili sami. On pa ...prikaži več naj gradi šole tam, od koder prihaja. Jih tam bolj rabijo, kot mi. Sploh pa muslimanske.

  • Klementina8 11:37 24.avgust 2017.

    ...ni zelel ustanoviti solo......Sergeja,slovnica in tvoja malenkost si nista ravno na "ti",a ne? Lektorji pa to,spreganje,tudi skloni so pogost problem....pa ze v samem naslovu OCITNA OSNOVNA SLOVNICNA NAPAKA.Po moje se umrli slavisti obracajo v grobu.ccccc,tik tak,tik,tak,niti spremenjena spletna stran vam ...prikaži več dolgorocno vec ne bo pomagala.

  • Klementina8 11:52 24.avgust 2017.

    Sergeja,to pa je bila brzina,skoraj cela sprememba naslova.Mah,nepismeni ste vedno bili in boste,vam niti Alah(glede na to,kako se nekaterim naivcem trudite oprati mozgane,da so oni cist ok in vredu rasa)vec ne more pomagat.

  • Milan Novak 12:17 24.avgust 2017.

    Ta Sergeja je režimska( novinarka ?), ki pač napiše, kaj ji strici naročijo !

  • Avatar Džoser
    Džoser 16:58 24.avgust 2017.

    Sedaj pa naj mi nekdo,lahko tudi vele um iz ministrstva razloži;Zakaj privatna šolska ustanova ne more izvajati istega šolskega programa kot javna šola? Po mojem laičnem mnenju tu ni vprašanje strokovnosti učiteljev ali pa njihove plače, pač pa bojazen šolskega ...prikaži več lobija,da so učitelji v javni šoli preplačani in je njihovo delo pod normalo kvalitete in uspešnosti.Prepričan sem,da bi privatna ustanova daleč prekosila javno.Kako pa bo potem Štrukelj opravičil vsa izsiljevanja za plače?

  • hubertfast 03:04 27.avgust 2017.

    Muslič naj gre lepo dol v Afganistan, sem prepričan, da bolj nujno potrebujejo šolo kot tukaj. In tam dol naj lepo izvaja javno, nemuslimasnko šolanje.

  • Tine123 19:43 24.avgust 2017.

    Muslič nikoli nebi ustanavljal šolo za nemusliče. To je bila le pretveza. sicer pa evo njegovo sliko, gleda proti svojemu gor.. http://www.mladina.si/media/www/slike/2016/38/__610/tema-_ola-muhammed-a.jpg

  • Klementina8 12:51 24.avgust 2017.

    Milan Novak,bravo za tvoj post.Boljse ne bi mogel napisati,kapo dol.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.