Slovenija
61 ogledov

Mussomeli razjezil veterane

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 12:35 17.januar 2014.

    V izjavi je med drugim dejal: "Prelahko vam je bilo. Kaj, deset ljudi je umrlo v vaši vojni za neodvisnost. Menim, da imajo takrat, ko ljudje skupaj krvavijo, skupaj trpijo, se skupaj borijo, več občutka za narodno identiteto." Nič neresničnega ...prikaži več ni izjavil. Le resnico, ta pa včasih določene v duši bolii. Razklanost našega ljudstva ne moremo zakriti še najmanj izbrisati iz zgodovineLPTupamaros

  • Avatar čavez
    čavez 13:11 17.januar 2014.

    Zelo teško je našim puhloglavcem karkoli razlagat, puhlo je puhlo.

  • atzz 13:50 17.januar 2014.

    V Rusiji bi ga za tako ravnanje posadili na prvi avion in poslali domov.

  • messolongi 14:14 17.januar 2014.

    OCENJUJE SE NAS ZA BANANAREPUBLIKO ....od reakcije vlade bo odvisno če je veleposlanik še vedno v afriki........

  • ljimonad 17:15 17.januar 2014.

    Ni mi jasen, kaj se sploh kdo razburja. Ta amer je samo še eden tistih ki so in še vedno lezejo v ta zadnjo ablastnikul, kateri pa NIKOLI več ne bo na oblasti, pa naj si zveri, čivki in vsi ...prikaži več ostali iz te enoumne stranke sds še tako trduijo.

  • september 17:24 17.januar 2014.

    Pa če se 1000X na glavo postavite-Mussomeli ima prav.

  • dragec 18:01 17.januar 2014.

    In to je država, ki je polna demokracije,okrutnosti, vohunjenja lastnega ljudstva, umora na tisoče otrok, smrtne kazni, velikih socialnih razlik, rasizma ........IN MI BOMO POSLUŠALI NASVETE TEGA PINGVINA?????

  • Kranjica 20:51 17.januar 2014.

    @dragec - Moj sorodnik je prav tako veteran slovenske vojske, vpoklican je bil takoj na začetku, ko je bilo najbolj nevarno, pa mu še do današnjega dne ni padlo na pamet, da bi od države zahteval en sam cent zaradi ...prikaži več tega. Toliko o pravih veteranih in nekaterih ( za katere pa upam, da so izjeme) ki pričakujejo zaradi tega same ugodnosti. Prav je, da jih veterani imajo, a na žalost, ko ni denarja, moramo vsi zategniti pas.

  • dragec 21:20 17.januar 2014.

    Drugo, ta bagra nas je razdelila tudi kot veterane,ko je ustanovil novo združenje .

  • Kranjica 21:29 17.januar 2014.

    @dragec - Oprosti, moj namen ni bil, da koga žalim in to , kar dobivaš od države, res ni omembe vredno. Sam si me sprovociral z žaljivimi pridevki, kar me vedno zmoti, ne glede na to, komu so namenjeni.

  • Veteran 17:22 18.januar 2014.

    Mussomeli je povedal samo resnico in kot je razvidno resnica boli. O tem, da so ga poklicali na zagovor pa lahko samo rečem, da s tem se je Slovnija samo še bolj blamirala.

  • Marjan Valič 21:18 18.januar 2014.

    Musoneli.rajši.naj.pove.koliko.gorja.je.amerika.naredila.po.svetu.naj.musoneli.rajši.deli.nasvete.ameriki.kaj.so.naredili.u.iraki..samo.izraelce.zagovarjajo.kot.da.so.oni.bog

  • dragec 17:37 17.januar 2014.

    KAKO JE SPOŠTLJIV ODNOS PLEŠASTEGA VLASTODRŽCA GOVORI DEJSTVO, DA ON IN OPOZICIJA NE SPREJEMAJO VETERANSKO ORGANIZACIJO KOT SVOJO TER, DA SO NAMVETERANOM POBRALI VSE KAR SE JE DALI (SKLADNO Z ZUJFOM)

  • Johan Spohan 13:25 17.januar 2014.

    Naj se ta Musolini ali nekaj podobnega že spelje v ZDA in naj tam serje.

  • astibo8020 17:26 17.januar 2014.

    Zadel je žebljiček na glavico, bi se temu lahko reklo. Tujci zelo dobro vedo da 10 mrtvih ne moremo enačiti z nekaj 100.000-i mrtvih in razseljenih. 10 dnevno rožljanje z orožjem ni enako 4 letnemu boju proti okupatorju in Janša ...prikaži več ni Rambo, kot se pri nas poveličuje, ter partizane in domače izdajalce ne moremo enačiti.

  • dragec 21:17 17.januar 2014.

    @Kranjica, kot veteran sem pridobil samo to, da mi je država plačala 28 EUR dodatno zdarvstveno. Če bo teh 28 EUR rešilo to državo, potem sem vesel,da so mi jih vzeli

  • Kranjica 21:23 17.januar 2014.

    Dejstvo je, da se je Mussomelli spotaknil ob občutljivo temo, okrog katere se nekateri zadnja leta kar naprej prepirajo. Dejstvo je tudi, , da vsaka vojna, tudi če traja le nekaj tednov, grozljiva in prizadene veliko ljudi. In nekateri so ...prikaži večo vzeli njegovo izjavo za omalovaževanje. Spomnim pa se, kot so se naši južni sosedje pred leti norčevali, češ da smo imeli pri nas operetno vojno, kar je zame veliko bolj žaljivo, kot izjava ameriškega veleposlanika. Ne spomnim pa se, kako so takrat reagirala naša veteranska združenja in MZZ.

  • Lionel 13:04 18.januar 2014.

    No pa smo spet tam, kjer je v Tarči omenjal Pirjevec. Desnica bo spet povlekla s kolaboracionisti. Edino sds stranki se zdi pravilno da ta gringo kokodaka po nobenmu drugmu pa edino sds kliče trojko pa spet noben drug ( ...prikaži več pardon pa ludamila tud iz ns ja). Kdo pa drug, tabeli pa cerkev. In kdo spet izdaja svojo domovino? Sramujejo naj se svojih dejanj. Dobr da ni vec jansa na vladi ker ne bi imeli premieja ampak kanclerja. BRUUUUHHHHHHHHHH.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.