Slovenija /slovenija/crna-kronika
33 ogledov

Na delu, kjer je omejitev 110 km/h vozil 197 km/h

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar mike1968
    mike1968 14:07 30.julij 2015.

    Prometna kultura na naših cestah je porazna....Publishwall - mike1968 - PROMETNA KULTURA PO NAŠE

  • zdrej 15:54 30.julij 2015.

    Če hočeš pravi odgovor: nesposobnost politike in hkrati strah politikov, da bodo šli na "vešala". Naredijo hitro cesto, da pa ne bi bili "linčani" pa povejo da so naredili avtocesto.

  • zdrej 15:57 30.julij 2015.

    Aja, zaradi mene kar naj bo inkasanstvo. Nisem počasen voznik, ampak to kar se dogaja na AC, pa ni več vredu. Če bi provido gnali po A5 vsak dan, bi v tednu zaslužili za vse stroške posadke, vozila, šefov in ...prikaži več še za drugi mesec bi nekaj ostalo. Pelješ ~120kmh pa pihne mimo tebe avto z italijansko ali madžarsko tablico.

  • romy 16:02 30.julij 2015.

    Če pa v raj na zemlji se mudi(Slo.)

  • Ferluci 17:46 30.julij 2015.

    ..ali slovensko!

  • BorutK 20:07 30.julij 2015.

    Jaz te tudi prehitim, samo ne grem več kot 160! LP

  • zdrej 13:25 31.julij 2015.

    Da Borut, me prehitiš in med nama je k večjemu 30 kmh razlike, tu pa se pojavlja tudi preko 60kmh razlike, pa že jaz kršim podano omejitev. Slovenskih je razmeroma malo. Skoraj ne zgrešiš, če rečeš romun (italjanska ali ...prikaži več romunska tablica) ali pa Madžar. Zadnjič sem bil pozitivno presenečen. Kar štirje avti z madžarsko tablico in normalno vožnjo :-).

  • BorutK 14:36 30.julij 2015.

    Seveda je, neverjetno je koliko mečkačev je na cesti, nikamor ne prideš, pol pa vsi živčni! In zakaj je na pomurski avtocesti omejitev 110, na bobstezi brez odstavnega pasu mimo jesenic je pa 130? Hočeš vedet odgovor? INKASANTSVO!

  • Johan Spohan 17:12 30.julij 2015.

    Jebe se Romunu za 600 eur. Ima denarja kolikor hoče, po avtu sodeč je sposoben 27 letnik in mu denar ni problem. Za tri dni v čuzo in še denarna kazen pa se ne med svojimi mafijci hvalil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.