Avto /avto/iz-druge-roke
38062 ogledov

Imate dizla in ga v teh dneh uporabljate le za pot v trgovino?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • luka93 01:35 17.april 2020.

    enostavna rešitev za zamašen dpf www.fsv.si

  • mladen 08:23 16.april 2020.

    Filtra trdih delcev nimajo vsi dizli ampak samo nekateri. Starejši avti ga nimajo in tudi novejši ne. Tisti,ki ga imajo je tako narejen,da se lahko normalno voziš magari samo v trgovino. Zaradi tega mu ne more bit nič.

  • Avatar Markiolenna
    Markiolenna 00:55 16.april 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • mph 13:01 15.april 2020.

    Ma nehajte že enkrat nakladat, vam so možgani obstali. Prav nič od nič ne bo naškodilo nobenemu sodobnemu dizlu premalo ga uporabljat, ne izmišljujte si. In enako je veljalo vse stare dizle. In ja, dokler bodo, bom še naprej kupoval ...prikaži več dizle, sodobni imajo nižji ogljikov odtis kot električni in manj onesnažujejo kot bencinarji.

    • ilija 18:30 15.april 2020.

      Bravo jest imam isto mnenje to kar nekaj nabijejo ker so toliko denarja zmetali za električne avtomobile za sisteme ki še niso raziskani kaj bo z baterijo ki bo enkrat za zamenjat in koliko je onesnaženja da jo naredijo.

    • ilija 18:31 15.april 2020.

      Dizel je bil in bo še dolgo zakon.

    • Snežinko 21:36 15.april 2020.

      Vidva pametnjakoviča še v življenju nista videla filtra trdih delcev ali imela avto, ki ga ima, kajne? Če imata modern dizel se raje pozanimajta o njegovi ceni, bosta neprijetno presenečena. In, JA, zadeva SE ZAPACA če delaš samo zelo kratke ...prikaži več relacije. In, JA, zadeva POČAKA, če se filter zapaca. V skrajnem primeru je treba avto z avtovleko peljat na servis. Brihte...

    • SonnyBlack 22:11 15.april 2020.

      .e gladko pece kurac,ne vozim dizlov...bencin je zakon

    • mph 12:40 16.april 2020.

      @snežinko, kje ti so pobral mi ni jasno. Domišljija verjetno, ne osebne izkušnje. Prejšnjega sem vozil 11 let skoraj izključno lokalno in NIKOLI imel nobenih problemov, nobenih zapacanih filtrov ali česarkoli, redni servisi pač.. Sedanji (RIO) ga imam nekaj več ...prikaži več kot 2 leti, same lokalne vožnje, niti 10t v tem. Nobene razlike na tem svetu kot prej, ko sem delal v komerciali in sem delal s službenimi sicer delno s svojim po 70.000 na leto. Sodobnim dizlom je čisto vseeno ali kratke ali dolge proge.

  • micktore 21:59 15.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.