Slovenija
13 ogledov

Na glavo skoraj tri tisočake

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francek 15:13 04.december 2013.

    NNNNLB bi morali že zdavnaj prodati ali podariti, da tovariši ne bi prišli do nepovratnih tovarišijskih kreditov, katere bomo morali davkoplačevalci vračati.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 23:22 03.december 2013.

    Jaz sem preventivno že spraznil varčevalni in TRR ter nabavil za eno leto v testne namene sef. Glede na to da denar ohranja vrednost se tak riziko izplača in od takrat mirno spim. Po enem letu bomo pa videli kaka ...prikaži veča bo situacija. Tem lopovom ne zaupam več prav nič!.

  • Trovlak 23:43 03.december 2013.

    SAVINGS IN SLOVENIA??? In today's times, when our fu***ng government treats everything what an average slovenian citizen possess, as a luxury? In such a system, savings by average citizens are simply not possible. Only our parasitic tycoons who are in ...prikaži več the mafia liaising with too highly ranking members of the Slovenian government and the courts, are able to have savings. This post is in English, not for fun, but to be cached by web robots and seen and understood widly outstide our borders.

  • Ferluci 07:43 04.december 2013.

    Storil enako. Sef je sef, j*beš obresti v tej situaciji.

  • rompi 07:46 04.december 2013.

    jaz sem pa izkoristil visoke obrestne mere banke za depozite in denar vezal dolgoročno... as we say - too big to fail...varno in donosno.. no, takole se tolažim, dejansko pa mi je zdaj žal, da sem denar pustil na TRRR....

  • mia 08:49 04.december 2013.

    če imaš minimalca težko prideš čez mesec, prihrankov ni in ni tovrstnih skrbi, bodo pa kako preživeti v pokoju. :(

  • spenjac 08:58 04.december 2013.

    jaz pa imam prihranke na trr in jih ne bom dvignil kot ovce na spodnjih postih. Težava je v tem, da smo vsi preveč "informirani". Rumeni mediji začnejo paničarit, njihovi bralci pa sledijo. Strinjam se - če bo veliko butalcev ...prikaži več podleglo žurnalistični paniki, potem lahko pride do težav. Če pa se vsi pustimo, da bo denar tako, kot je bil do sedaj, potem bo denar tam tudi naprej...

  • d 09:10 04.december 2013.

    Jaz jih pa čisto razumem, v zadnjih letih smo bili večkrat posiljeni s strani države, kdo pravi, da nas ne bodo še enkrat na suhića ?

  • suzana.kos 09:16 04.december 2013.

    spenjac, kaj bluziš, kot da se še ni zgodilo, da so nam prihranke zamrznili! mal nazaj poglej

  • tomaz 10:08 04.december 2013.

    Ja saj, sedaj morjo pisat, da majo kaj "vročega"...vsi so pametni, ne morejo pa zdržat do 13, ko se bo vedelo pri čem smo...To je delo politike in seveda lobijev, ki pritiskajo na politike, ker so njihovi..Jaz prav velik nimam ...prikaži večam za zgubiti, se pa tresejo hlače tistim, ki bodo...zato ta pisanja o nečem, če bo in ko bo... pa devet dni ne morejo počakati s svojimi "strokovnimi" mnenji...Kje pa so bila ta njihova mnenja takrat, ko so pomagali krojiti to politiko...po bitki je lahko biti pameten...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.