Slovenija
30 ogledov

Na Hrvaškem in Italiji boj proti brisačam, v Sloveniji proti senčnikom

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 11:43 15.avgust 2016.

    @Bizgec, najprej so zaračunavali plažo, in se je opazilo, da je nezakonito. Nato, so dovolili dostop do pomola samo tistim, ki so plačali ležalnik, in se je zopet ugotovilo, da je to početje nezakonito. Sedaj ti prepovedujejo nošenje lastnega ležalnika ...prikaži več in senčnika, in sem skoraj siguren, da bi nekdo, ki se spozna na zakone ugotovil, da je tudi to nezakonito. Drugače je pa meni popolnoma vseeno, ker ne mislim več hoditi na slovensko obalo, ker tukaj znajo samo obirati turiste. Rajši grem v Španijo, Turčijo, Grčijo..., kjer dobiš vse ležalnike, senčnike... zastonj, ker tam delajo na tem, da se turisti počutijo odločno, ne pa na tem, da te čim bolj oberejo.

  • Lavdan 19:26 15.avgust 2016.

    Še malo in sezone bo konec in konec krega kaj kdo dela, kdo koga guli in za koliko. Hrvati na svojem lahko delajo kar hočejo, mi pa na svojem. A nihče nam ne odreja kam bomo šli na dopust. Držite ...prikaži več se pravila, da gre osel samo enkrat na led, pa bo.

  • h3o 09:55 17.avgust 2016.

    po domače povedano: Vseeno je kaj računajo vstopnino ali pa senčnike, rezultat je isti. To da ste pa morali plačati kazen je pa samo vaš izgovor! Plaža ni vaša in lahko prinesem senčnik svoj če želim! To je tako kot ...prikaži več bi prepovedali da s sabo prinesemo hrano ali pijačo in tega ker so prišle ose in pičile otroka! Najlažje in najbolj ugodno pa je, če kar osvojite košček slovenske obale in rečete tu je pa naše. Če je Senčni poškodoval otroka, mora kazen plačati lastnik sončnika, to pa v vašem primeru niste vi! Preveč ste lakomni na denar, in ker ste lakomni na denar, delate tudi protiustavna dejanja!!

  • bine.prelesnik 10:43 15.avgust 2016.

    Če bi imel pa ti firmo, bi delal pa vse zastonj ?

  • vzev 10:48 15.avgust 2016.

    Razumem, da ne bodo delali ničesar zastonj, toda plaža ni njihova, temveč javno dobro.

  • vzev 10:49 15.avgust 2016.

    To je tako, kot da bodo prepovedali, da si bi na plažo prinesel lastno pijačo in hrano, ker potem ne ješ v restavracijah ob plaži.

  • Bizgec 11:12 15.avgust 2016.

    Zakon ti zagotavlja le pravico do (zastonj) dostopa do vode. Ne zagotavlja ti pa hkrati pravice, da na urejeno plažo prineseš svojo piknik opremo.

  • h3o 06:31 16.avgust 2016.

    Glede rezervacij imajo pa popolnoma prav! Ne moraš kar rezervirati prostor, kvečjemu pustiš lastne stvari na plaži oziroma onesnažuješ okolico...

  • Skippy 12:26 15.avgust 2016.

    Jaz pa ne vem, kdo bi hotel tako revnega turista, ki bi rad vse zastonj? Od takšnih turistov nimajo nič.

  • Papaja Popi 14:34 15.avgust 2016.

    To bo očitno naslednje dejanje, kot v toplicah.

  • h3o 06:30 16.avgust 2016.

    plaža ni njihova, tam nisi gost, to si mislijo oni. Lahko si privlečem svoj senčnik če hočem

  • uni65 10:13 16.avgust 2016.

    Tudi to se bodo naredili,ideje pa jim dajemo mi vsi z svojimi komentarji

  • dragec 09:50 18.avgust 2016.

    Uf,mater, si pameten

  • h3o 09:56 17.avgust 2016.

    puščanje ''rezervacij'' je pa enako smetenju narave. Take je treba strogo kaznovati!

  • vzev 09:50 15.avgust 2016.

    Ja, kdo jim pa verjame. Gre se jim samo, da bi plačevali njihove senčnike, ker drugače bi vsi prinesli svoje. Zakaj pa nimajo težav s senčniki na drugih plažah?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.